Aim high to get even
Jako loni, i letos mě jeden drabble (a posléze zpětně i letní dobročinnost) dokázala naštvat tak intenzivně, že jsem nakonec napsala něco úplně jiného, než jsem měla v plánu.
Nepatříš sem.
Malé holčičky si mají hrát s panenkami, ty velké s dětmi, ne se rvát se zaťatými zuby s gravitací.
Je to jen zbožné přání naivních bojovníků proti realitě.
Nepatříš sem.
Holčičky mají krvácet jen jednou za měsíc, ne na bitevním poli s puškou v ruce, v boji proti nepříteli, který nebyl tak zlý, jak bychom si přály.
Je to jen manipulace neschopných.
Nepatříš sem.
Holčičky se mají smát a předvádět se, ne v uniformě zapnuté až po krk bojovat stejně jako kluci.
To by byla lež.
Měla si selhat.
Ale vzdušné zámky jsou mnohem blíž, když dokážeš létat.
- Číst dál
- 2 komentáře
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit