Jako loni, i letos mě jeden drabble (a posléze zpětně i letní dobročinnost) dokázala naštvat tak intenzivně, že jsem nakonec napsala něco úplně jiného, než jsem měla v plánu.
Nepatříš sem.
Malé holčičky si mají hrát s panenkami, ty velké s dětmi, ne se rvát se zaťatými zuby s gravitací.
Je to jen zbožné přání naivních bojovníků proti realitě.
Nepatříš sem.
Holčičky mají krvácet jen jednou za měsíc, ne na bitevním poli s puškou v ruce, v boji proti nepříteli, který nebyl tak zlý, jak bychom si přály.
Je to jen manipulace neschopných.
Nepatříš sem.
Holčičky se mají smát a předvádět se, ne v uniformě zapnuté až po krk bojovat stejně jako kluci.
To by byla lež.
Měla si selhat.
Ale vzdušné zámky jsou mnohem blíž, když dokážeš létat.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Krásně to vystihuje film,
Tenny
Krásně to vystihuje film, cítím se úplně napumpovaná energií! And full of spite lol.
Fakt dobře napsáno... Ale
Giles Rigby
Fakt dobře napsáno... Ale chybí mi k tomu video s roztomilými koťátky...