Volně navazuje na Květinový ostrov - https://www.sosaci.net/node/51453
15. května 2001
Slíbil jsem Hermioně, že se po měsíci vrátím. Mám teda za sebou polovinu. Budu muset líp plánovat, kam se v té druhé podívat, času málo a zajímavých míst spousta.
Dnešek se povedl. Super zážitky, i když dost drsný. Mudlovský náboženství je věc, kterou nikdy nepochopím. Ty lidi nemají co jíst, ale dokážou našetřit peníze na nakoupení strašlivě drahýho dřeva, aby jejich rodiče po smrti mohli být spálený a jejich popel vhozený do Gangy, kterou považujou za posvátnou řeku. No ale ve většině případů těch peněz nemají dost, takže spíš než popel tam házejí jen napůl ohořelý těla…
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
tenhle zážitek asi nezávidím
Aries
tenhle zážitek asi nezávidím
No... zase si na něj pamatuju
angie77
No... zase si na něj pamatuju i po těch dvaceti letech...