Nevím, jestli si někdo vzpomíná na moje loňské horské vzpomínky.. já vzpomínám pořád. Někdy hořce. Strašně mi to už chybí...
Někdy už na chatě hrajeme karty, vyprávíme si příběhy, sušíme svršky, shlukujeme se co nejdál od dýmajících pohorek, majetnější z nás večeří v jídelně, šetřivější pokoutně vaří těstoviny venku v závětří. I to má svý kouzlo.
Ale někdy... někdy jsme ještě na cestě. Protože jsme to nestihli, protože nám první chatu zavřeli, protože nebylo místo nebo protože chceme přespat venku. A tak trochu protože to vlastně milujem. Stmívá se, v houstnoucí tmě se třpytí jen sníh a hvězdy v jezerech. Vzduch chladne, noc voní a my jdem, mravenci shrbení pod tíhou krosen, jdem dál, trochu ustrašení, hodně fascinovaní. Nevyslovitelně šťastní.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Krásné!
Peggy
Krásné!
Děkuju :-)
strigga
Děkuju :-)
Nejkrásnější líčení je
Faob
Nejkrásnější líčení je vlastně to, co se neumí vyslovit. Jakmile skutečnost uchopíme, zpracujeme, "zliterárníme", upozadíme úžas a čiré, bezodstupné štěstí. V Tvém drabbleti čtu to původní, pokus předat nepředatelnou zkušenost, dýchá na mě. Díky.
Děkuju za krásná slova :-)
strigga
Děkuju za krásná slova :-) pravda je, že mně se tyhle věci píšou vlastně samy, mám to zarytý pod kůží. Jsem moc ráda, že je to snad trochu i znát.
Nádhera!
Blanca
Přeju ti, aby ses zase mohla co nejdřív takhle vydat. Protože takovéhle vzpomínky jsou nakonec to nejcennější, co v životě máme. <3
To jo <3 děkuju!
strigga
To jo <3 děkuju!
Tvé slovy vyšperkované
Aplír
Tvé slovy vyšperkované vzpomínky nabalují na sebe mé vlastní, které se klubou z paměti. Díky Ti za to. :)
To mě moc těší, díky. :)
strigga
To mě moc těší, díky. :)
To je tak nádherné! A chápu
Terda
To je tak nádherné! A chápu tě. Jsou dny, kdy koukám z okna a láká mě to ven. Do lesů. Sbalit batoh a prostě jít. *Slzí*
Mám to stejně... děkuju moc.
strigga
Mám to stejně... děkuju moc. :)
To je tuze krásné a vyvolává
Rya
To je tuze krásné a vyvolává téměř zapomenuté vzpomínky z třeskutého mladí :).
Děkuju a snad vzpomínky stojí
strigga
Děkuju a snad vzpomínky stojí za to :-)
Jé, kde jsou ty časy.
neviathiel
Jé, kde jsou ty časy.
Já bych ti to řekla, ale
strigga
Já bych ti to řekla, ale tohle je slušný web.. :D
Nádherně napsané!!!
Elluška
Výjimečně skvělý popis, obrazy proměněné do slov. Sevřelo se mi z toho srdce. Protože já můžu takhle do hor kdykoli, jenomže není s kým.
<3 Děkuju! Jak jde o hory,
strigga
<3 Děkuju! Jak jde o hory, píše se mi samo.. a přeju, ať zas brzy vyrazíš, ať už s kýmkoli :)
Nádherné. Taky mám tyhle
Tora
Nádherné. Taky mám tyhle vzpomínky a jsou hřejivé. A neboj, užijete si jich ještě dosyta. A bude vás na to víc a budete se u toho smát a pak na všechny ty strázně vzpomínat a bude to prima. Píšeš nádherně.
Moc děkuju. A moc v to doufám
strigga
Moc děkuju. A moc v to doufám :-)
Vyvolává to krásné vzpomínky.
Elrond
Vyvolává to krásné vzpomínky. Moc hezky popsané.
Děkuju, jsem ráda!
strigga
Děkuju, jsem ráda!
Tedy umíš vyvolat vzpomínky..
Regi
Tedy umíš vyvolat vzpomínky...
:) Ani nevíš, jak mě těší, že
strigga
:) Ani nevíš, jak mě těší, že v tom nejsem sama.
Nevyslovitelná nádhera.
Esclarte
Nevyslovitelná nádhera.
Děkuju!
strigga
Děkuju!
Smutno je nám všem. Všichni
KattyV
Smutno je nám všem. Všichni bychom se chtěli vrátit do normálně, kterého jsme si občas dost nepovažovali.
No jo. Člověk vždycky nejvíc
strigga
No jo. Člověk vždycky nejvíc pochopí, co měl, až když to nemá.. :(
To je nádherný obrázek :-)
P.M.d.A.
To je nádherný obrázek :-)
Díky :-)
strigga
Díky :-)
Skvěle popsáno!
Brygmi
Skvěle popsáno!
Ó, děkuji!
strigga
Ó, děkuji!
Já už zase komentuju
Kleio
Já už zase komentuju telepaticky... inu znovu a viditelně
- to je taková krásná čistá vzpomínka <3
Telepatický komentování je
strigga
Telepatický komentování je náhodou super :D děkuju :)
<3 ach jo, to je krásný!
Zuzka
<3 ach jo, to je krásný!
Díky! <3
strigga
Díky! <3
Najednou mám velkou chuť
Smrtijedka
Najednou mám velkou chuť zalézt do postele a nikdy neopustit prostor :D. Ale vy šílenci si to užívejte, z toho drabble je cítit jenom příjemno :).
To jsem ráda, že jsem v tobě
strigga
To jsem ráda, že jsem v tobě nevyvolala nic negativního :-) každej máme něco, já když čtu třeba o lidech, co se seznamují jen tak někde random venku a bez potíží telefonují, taky mě chytaj osypky.. :D
Krásné.
Tlegy
Krásné, ještě že mám jít zítra na krátký výlet. Aspoň něco.
Taky jsme dneska vyrazili a
strigga
Taky jsme dneska vyrazili a potvrzuju, že to stojí za to, i když na pořádnej přechod natěžko to nemá :-) děkuju!
Mně to taky strašně chybí!
Tajiš
Mně to taky strašně chybí!
Tak na to prdíme, šup s
strigga
Tak na to prdíme, šup s kočičkou do nosítka a jdem, hranice nehranice :-)
Nelegálně překročení
Tajiš
Nelegální překročení rakouských hranic? To by asi šlo...
Prostě romantyka pičo. :D
Owes
Prostě romantyka pičo. :D (Pardon, nemohl jsem si pomoct.) Je to krásné a krásně napsané.
Poprskala jsem si dítě :D
strigga
Poprskala jsem si dítě :D
Probudila jsi mé vzpomínky,
mamut
Probudila jsi mé vzpomínky, úplně cítím ten večerní chlad a tu radost z pohledu na hvězdné nebe.
Děkuji :)
Já na tyhle túry nejsem, ale
Aries
Já na tyhle túry nejsem, ale tohle je tak krásně napsané
To je krásný <3
Saphira
To je krásný <3