Já slibuji, že zítra už napíšu něco smysluplného.
Farmářský obchod zklamal. I Vietnamka na Kamenické si ho jen změřila pohrdavým pohledem, když se dožadoval kýžené bulvy. Nervózním pohledem na iphone zjistil, že Dvaadvacítka dole v Mokřadu už bude zavřená. Přece nepůjde do Dejvic! K nepřátelům.
Jeho pohled zavadil o Ni. O místo, kdy jistě byl, ale strážily jej nevýslovné hrůzy. Nadechl se. Nabral dech i odvahu.
Představil si roje vozíků a hradby z poloprázdných krabic.
Představil si frontu.
V uších mu zazněla hrůzná uklidňující hudba.
Rezignovaně zavrtěl hlavou. V jeho srdci není dost kuráže, aby vkročil do obávané Billy.
A tak milé děti, letenský hipster nezvládl koupit celer.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Já ho chápu, taky se do
Rya
Já ho chápu, taky se do letenské Billy bojím!
A koupil si aspoň řepu?
Jsem toho názoru, že letenská
hidden_lemur
Jsem toho názoru, že letenská Billa je utajená pobočka pekla. Ten nebohej personál, to jsou hříšníci, co si to tam musí odkroutit. Zlo.
xDD tak u toho jsem spadla
Queen24
xDD tak u toho jsem spadla smíchy
Tvl, to je ze života! :D
hidden_lemur
Tvl, to je ze života! :D
kdo se bojí, nesmí do Billy :
Aries
kdo se bojí, nesmí do Billy :-)
Tak tohle mě málem připravilo
Profesor
Tak tohle mě málem připravilo o večeři neb jsem si poprskala monitor...:-D
dost dobrá pointa.
muhehehehehe. Perfektní!
Zuzka
muhehehehehe. Perfektní!
Hned jsem ji z toho popisu
neviathiel
Hned jsem ji z toho popisu poznala :-O
Kde je Mokřad? :-)
To je skvelé, hipsterovia sú
galahad
To je skvelé, hipsterovia sú super (možno práve preto, že žiadneho nepoznám ;)
Jsem čekala, co z toho vyleze
Tora
Jsem čekala, co z toho vyleze :) dobrý!
Já když si na ten obchod
Aveva
Já když si na ten obchod vzpomenu, tak se mu ani nedivím :o)
:))))))
Martian
:))))))
Spomínanú Billu síce osobne
wandrika
Spomínanú Billu síce osobne nepoznám, ale drabble je super :D
Jé, já to tam znám!
Faob
A popsáno je dokonale! Moc vtipné! Jen: nemá být "místo, kde jistě byl" (místo "kdy")?
:-)))))))))))))))))))))))))))
Peggy
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))
Hehehehehe :D
Danae
:D :D :D Tak nějak se dost
strigga
:D :D :D Tak nějak se dost často cítím jako letenský hipster.