Když vylezu na kopec a radostně zajásám, že jsem to zase zvládla.
Když dostávám zprávy z rodin mých dětí a vím, že jsou všichni v pohodě.
Když vím, že mám kolem sebe lidi, na které se mohu spolehnout.
Když večer zalehnu do postele a během chvilky ucítím, že peřiny v nohách nějak těžknou a já si jako každý den řeknu, že bychom opravdu měli pro dva lidi a čtyři kočky mít větší postel.
Když poprvé po zimě spatřím za plotem „naše“ tři ježky, jak se u misek spokojeně krmí.
Mé dny prosvětlují střípky štěstí a já si jich nevýslovně vážím.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Krásné, že života a moc
Bublina
Krásné, že života a moc krásné. Většina už si nedokáže tak důležitých věcí vážit, a přitom jsou to ty nejdůležitější.
Takoví se pak jednou diví,
Tora
Takoví se pak jednou diví, kde vlastně ten život celou dobu byl... a on jim utekl mezi prsty. Děkuji.
Naprostý souhlas.;)
Bublina
Naprostý souhlas.;)
Moc hezké. Přeju ti to
Aries
Moc hezké. Přeju ti to
Díky. Já to přeju všem kolem
Tora
Díky. Já to přeju všem kolem sebe, aby to zažívali také.
To se ti opravdu povedlo.
mila_jj
To se ti opravdu povedlo.
děkuju moc
Tora
děkuju moc
Já si myslím, že je to o tom
P.M.d.A.
Já si myslím, že je to o tom umět se radovat z každého nesmyslu a ty nesmysly k radování se aktivně vyhledávat :-)
Přesně, máš naprostou pravdu
Tora
Přesně, máš naprostou pravdu
Krásné!
Peggy
Krásné!
díky moc
Tora
díky moc
To je krásné! Umět se radovat
Rebelka
To je krásné! Umět se radovat z maličkostí... o tom to asi celé je :).
Přesně. Život se skládá
Tora
Přesně. Život se skládá hlavně z maličkostí...
Krásný drabblík
Alešandr_Veliký
Krásný drabblík
děkuju
Tora
děkuju
A tak to má být. Nádherně
Faob
A tak to má být. Nádherně přiblíženo!
A tak to má být. Nádherně
Faob
A tak to má být. Nádherně přiblíženo!
Díky. Myslím, že ten, kdo
Tora
Díky. Myslím, že ten, kdo dokáže nacházet tyhle střípky štěstí a pohody, má fakt mnohem pohodovější život než ti, co se pořád za něčím ženou.
Drabble přímo vyzařuje
Kitsune's Sun
Drabble přímo vyzařuje štěstím!
To jsem moc ráda, že na tebe
Tora
To jsem moc ráda, že na tebe tak působí. To je dobře.
Ach ano... moc hezky napsané.
Dede
Ach ano... moc hezky napsané. Mám to podobně, jen bez těch koček (zato se psy:)) :)
Jasně, ono to s těma
Tora
Jasně, ono to s těma zvířatama je prostě fajn (i když přichází občas i zlé časy, to je jasné). O to víc je třeba vážit si těch hezkých dní.
Střípky štěstí. Ať je jich co
Esclarte
Střípky štěstí. Ať je jich co nejvíc a hřejí dál.
To bych přála všem, věř mi.
Tora
To bych přála všem, věř mi.
Jo. Takových "drobných"
Regi
Jo. Takových "drobných" radostí zažíváme vlastně spousty. Jde jen o to, naučit se je vidět.
Ano. Když se je člověk naučí
Tora
Ano. Když se je člověk naučí vidět, hned má lepší dny.
<3
neviathiel
<3
díky
Tora
díky
Přeji ti, aby takových
mamut
Přeji ti, aby takových chvilek bylo v tvém životě pořád tolik, aby ti nechyběly a přitom tolik, aby ti nezevšedněly.
Krásné :)
Přeju ti totéž. Bez toho
Tora
Přeju ti totéž. Bez toho totiž život není životem...
:)
Killman
:)
:D
Tora
:D