Za to, jaký osud jí připravila, svou matku nenáviděla. Ale jedno jí musela nechat - nelhala. Nikdy.
Nikdy netvrdila, že bude mít možnost volby.
Nikdy neslibovala, že se vdá z lásky.
Nikdy neříkala, že bude něco doopravdy znamenat.
A tak byla budoucnost přesně taková, jak celou dobu očekávala.
K manželovi chovala chladnou zdvořilost a tichou úctu.
Nad jeho aktivitami tiše přivírala oči.
A každý den si na tvář nasazovala masky, které jí byly cizí.
Ale když se jí narodil syn, všechno se změnilo. Tvář matky byla ta jediná, kterou nikdy nepředstírala.
Na žádost Minervy McGonagallové odpověděla bez zaváhání. Pro Draca cokoliv.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
já už se v těch AU ztrácím,
Aries
já už se v těch AU ztrácím, ale tohle myslím sedí i kanonicky
Díky za komentář, tady se
Esti Vera
Díky za komentář, tady se naštěstí není v čem ztrácet, je to jen jednorázovka, na kterou možná někdy navážu :D
A ano, kanonicky to teoreticky sedí (resp. explicitně to tam není, ale ani to s ním není v rozporu)
Tvrdý přístup k životu, jen
Faob
Tvrdý přístup k životu, jen co je pravda, který prolomí jen narození... To je tak nějak i ze života.
Děkuji!
Esti Vera
Děkuji!
Ten závěr pohladil. :)
Aplír
Ten závěr pohladil. :)
Díky, to jsem ráda.
Esti Vera
Díky, to jsem ráda.
Tohle se mi velice líbí a ona
Esclarte
Tohle se mi velice líbí a ona mi připadá dost uvěřitelná. Jenom si teď nejsem jistá, o co že šlo v tom závěru.
Děkuji. Dá-li téma, bude
Esti Vera
Děkuji. Dá-li téma, bude závěr osvětlen zítra :)
Krásný, Narcissa je jedna z
Remi
Krásný, Narcissa je jedna z mých nejoblíbenějších postav. :)
Nevím, jestli je to tím, že je to AU, nebo jen nejsem v obraze. Ale vždycky jsem myslela, že zrovna ona se z lásky vdala... Můžeš mi to osvětlit? :)
Díky. Já tedy upřímně nevím,
Esti Vera
Díky. Já tedy upřímně nevím, jestli to někde bylo explicitně zmíněno, setkala jsem se s oběma variantami a sama netuším, jak moc detailně to bylo v kánonu. Ale já byla vždycky v duchu předsvědčená, že to z lásky nebylo, tak nevím :D
Letí kachna.
Peggy Tail
Letí kachna.
Děkuji, chytám!
Esti Vera
Děkuji, chytám!
Myslím, že z kánonu není
KattyV
Myslím, že z kánonu není úplně jasné, jak to bylo, takže klidně to mohlo být i takto. Pro mě naprosto uvěřitelné.
Děkuji :)
Esti Vera
Děkuji :)
Hezké
zirafice
Hezké
Děkuji
Esti Vera
Děkuji