Klasy na poli zlátly, vinné bobule se počaly červenat, na pastvině mečela kůzlata. Seděla ve stínu olivy a hrdě pozorovala své malé synky. První, ale určitě ne poslední. Měli se tak čile k světu! Všechno kolem dýchalo životem, skoro to připomínalo... dobu před tím.
Zahnala tu myšlenku. Teď jsou doma tady a ona je šťastná, se svým mužem, se svými syny.
Zvedl se vítr, slunce zakryl rychle letící mrak, zbloudilý paprsek vykreslil na zemi nestvůrně velké stíny dětských těl. Temná ruka jednoho se napřahovala po druhém, jako by se chystala udeřit.
Zachvěla se náhlou tísní.
„Abele, Kaine, domů! Bude pršet!“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Moc pěkné. Takové
Profesor
Moc pěkné. Takové předbouřkové drabble. Hezké, ale dusné.
Díky, tak nějak.
Rya
Díky, tak nějak.
Opravdu dobré.
Arengil
Opravdu dobré.
Děkuji!
Rya
Děkuji!
Krásné. Akorát, že tenhle
Blueberry Lady
Krásné. Akorát, že tenhle nápad jdu teda poslat k šípku a vymýšlet znovu. :)
Jéje, pardón! A děkuju!
Rya
Jéje, pardón!
A děkuju!
Nevadí. ;)
Blueberry Lady
Nevadí. ;)
Upřímnou soustrast :-(
Doktor
Upřímnou soustrast :-(
Ještě dobře, že dopředu
Tora
Ještě dobře, že dopředu nevíme, co bude. To bychom se utrápili. Pěkné drabble. Káč.
Děkuji!
Rya
Děkuji!
žjova, tak tohle je parádní
Aries
žjova, tak tohle je parádní
Vážně? Díky!
Rya
Vážně? Díky!
Krásné a velmi sugestivní.
Peggy
Krásné a velmi sugestivní.
Děkuji!
Rya
Děkuji!
Je to takové tísnivé...ale
Scully
Je to takové tísnivé...ale krásné. :)
Děkuju, přesně takové to mělo
Rya
Děkuju, přesně takové to mělo být.
Výborné, ale zamrzazilo. To
Danae
Nebo taky ne. Děkuji!
Rya
Nebo taky ne. Děkuji!
Já asi podepisuju všechny
Julie
Děkuji! :-)
Rya
Děkuji! :-)
Nádhera! Taková ta tísnivá,
ef77
Nádhera! Taková ta tísnivá, ale nádhera!
Děkuji!
Rya
Děkuji!
Krásně napsané...
kopapaka
Krásně napsané...
Díky! :-)
Rya
Díky! :-)
Ach, jak sladká tíseň :-)
Doktor
Ach, jak sladká tíseň :-)
Díky (sladká? :-o)
Rya
Díky (sladká? :-o)
Fuf, no teda. Velmi povedené.
Iantouch
Fuf, no teda. Velmi povedené.
Děkuju!
Rya
Děkuju!
Tohle je teda fantastické!
kytka
Tohle je teda fantastické!
Úplně vidím ty stíny jako animovaný film!
To mě těší! Děkuji!
Rya
To mě těší! Děkuji!
Tohle je úžasné. Výborný
Carmen
Tohle je úžasné. Výborný nápad, a jak jsi to popsala.... huh. Nenapřahovala se spíš ta ruka s kachnou? :))
Nevím nic o tom, že by Kain
Rya
Nevím nic o tom, že by Kain umlátil Abela kachnou, ale kdo ví... :-)
Děkuji!
To je tak krásné.
Esclarte
To je tak krásné.
Díky! :-)
Rya
Díky! :-)
Pochvala. Kachna. Nadšení a
Martian
Pochvala. Kachna. Nadšení a obdiv…
jééé, děkuju!
Rya
jééé, děkuju!
Jsem si nejdřív omylem
Lee
Jsem si nejdřív omylem přečetla poslední řádku, ale musím říct, že i s tím vědomím mě to nepustilo od prvního do posledního slova. Ty prostě umíš psát a o tom to je. Smekám.
Strašně moc děkuju!
Rya
Strašně moc děkuju!
Neumím. Učím se. A učím se hodně pozdě. Někdy se mi až tají dech, co vy mladší dokážete vyjádřit. Takže asi tak ;)
Tohle mi uniklo! A jdu si
strigga
Tohle mi uniklo! A jdu si přivřít prsty do dvířek u trouby, protože to mi nemělo uniknout... je to naprosto neskutečný. Připadá mi, že jsem letos na DMD ještě ani pořádně nepronikla pod povrch. Ještě že tu ty výběry jsou..
Ježkovyvočinechtutroubunapoko
Rya
Ježkovyvočinechtutroubunapokojiubohýprsty!
Děkuju moc! Ono je to v nějakém výběru? ;)
To je hrozně působivě napsáno
Azereth
To je hrozně působivě napsáno! Ta atmosféra... smekám.
Děkuji velice! :-)
Rya
Děkuji velice! :-)