(Podotýkám, že to není slash, i když to tak asi může vyznít.
Preslash pro toho, kdo chce, ale tohle je jedna z mála mnou psaných věcí, kde jsem je opravdu viděla jen jako přátele.)
Případné ťuk, protože... protože.
Ten večer byl rozpačitý. Po letech se těžko navazuje přetržená nit.
Přece jsme to pořád my?
Remus se zahleděl na zeď.
„Pamatuješ, jak jsi tehdy...“
„Objevil to kouzlo?“ zakřenil se Sirius.
„Ano... Hm. Asi... Půjdu pomalu spát. Možná dorazí už ráno, Moodyho rozmary...“
„Pravda. Jasně. Dobrou noc.“
Bývalo mezi nimi jiné ticho. Bezpečné. Tohle studilo a mělo ostré hrany.
*
Někde tam ve tmě byla zeď polepená plakáty.
Někde tam ve tmě leželi více než fyzickou zdí oddělení přátelé.
Někde... Někde tam ve tmě svítily psí oči?
„Tichošlápku,“ usmál se Remus.
„Nesnáším, když spím sám, od...“
„Já vím.“
Ticho trochu roztálo.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
velmi křehké, až se bojím, že
Arengil
velmi křehké a něžné, až se bojím, že ho rozbiju.
Na tohle se mi vnucuje moje
Carmen
Na tohle se mi vnucuje moje oblíbené tvrzení, že i ocel může být křehká... ;) Myslím, že to jejich přátelství úplně rozbít nikdy nešlo. Možná pochroumat, to jo, ale ne na dlouho...
Já jsem tak ráda, že si o
strigga
Já jsem tak ráda, že si o nich na tohle téma někdo napsal. Ale hlavně jsem ráda, žes to byla ty. Protože v tvým pojetí jsem je vždycky milovala (nejen v tvým pojetí, ale vždycky si vzpomenu na Deník a.. <3). A je to smutný a bolí to, ale zároveň věřím, že to dokázali. Oni jo. :) A z tý hudby se mi vždycky chce brečet.
Já vůbec nevím, jestli na to
Carmen
Já vůbec nevím, jestli na to ještě někdo nenapsal, poněvadž jsem dneska opravdu absolutně nestíhala číst a mrzí mě to... :(
Jo, já ti ani nevím, co a proč si do nich projektuju, ale vždycky mi ten jejich vztah přišel fascinující. (Tedy aspoň v té formě, jakou má u mě v hlavě.) Taky jsem ohledně nich nemožně sentimentální. U té písničky dvojnásob. (A taky se mi u ní chce brečet. Kromě toho jasně dokazuje, že můj vztah k HP je nezdolný, protože kdysi jsem ji měla s něčím tak docela blbě spojenou a brečet se mi z ní chtělo dvojnásob. Většinou mi to u písniček vydrží dost dlouho a vždycky zůstane nějaký dozvuk, ale tady to bylo nějak dokonale přehlušeno tím, co to ve mně vyvolávalo dřív... :3)
A děkuju!!! :)
No teda..mňa vôbec nenapadá,
peva
No teda..mňa vôbec nenapadá, ako popísať, jak moc sa mi táto scénka to páči! :))
Čarovné drabble.
Děkuju! :3
Carmen
Děkuju! :3
Chce se mi reagovat ve stylu
Tenny
Chce se mi reagovat ve stylu tumblr: My babies! So much feels!
Úžasně napsané, hodně citové. :)
To máme ohledně nich asi
Carmen
To máme ohledně nich asi stejné pocity. :))
Děkuju!
Ach. *Neví, co na to říci*
Azereth
Ach. *Neví, co na to říci* Ach. Nádhera. Sirius. A Remus a... a vůbec. Ňuf. :,)
Nádherně emocionální drabble.
Rya
Nádherně emocionální drabble. A obecně obdivuji tvůj názvy .
Název je vážně úžasný. A
Julie
Tak dokonale vystižený
Smrtijedka
Tak dokonale vystižený jakýkoli vztah jsem už dlouho nečetla. Úžasné.