Věnováno všem, kterým už z DMD hrabe, ale květen je děsí :)
[: Když pisálci čekají na téma :]
Jsou zbrklí a strádají
Však nikdy se nevzdají
Duben je drabblat!
[: Když začne téma hnízdit na webu :]
Z "kalhot" a "cink" omdlévají
Však nikdy se nevzdají
Duben je drabblat!
[: Když pisálci jdou chytat múzy :]
Levně nic nezískají
Však nikdy se nevzdají
Duben je drabblat!
[: Když pisálci pošlou drabble do světa :]
Za hlavu se chytají
Však nikdy se nevzdají
Duben je drabblat!
[: Když pisálci čtou cizí výtvory :]
Smějí se i plakají
Však nikdy se nevzdají
Duben je drabblat!
[: Duben měsíc našich drabblat je :]
A i když někdy skuhráme
My se nikdy se nevzdáme
Duben je drabblat!
Značky pro opakování [:, :] nepočítám za slova a text mezi nimi započítávám jen jednou (aneb jak něco napsat dvakrát a vejít se do sta slov). Doufám, že to takhle jde :)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Opravdu výstižné.
KattyV
Opravdu výstižné.
Děkuji, to jsme ráda :)
Esti Vera
Děkuji, to jsme ráda :)
Zdařilá hymna. Když jsem ji
Aplír
Zdařilá hymna. Když jsem ji četla, ještě jsem nevěděla, že vyšelo nové bonusové téma a tak jsem mudrovala nad "cink" a "kalhoty". :-))
Děkuji, já když jsem to psala
Esti Vera
Děkuji, já když jsem to psala, tak jsem taky nevěděla, že tam ta slova musí být! Některá jsem tam nějak vtěsnala, ale to umístění "cink" a "kalhot" je výsledek čirého zoufalství :)
Povedené
Peggy
Povedené
Děkuji :)
Esti Vera
Děkuji :)
Skvělý nápad
Faob
a zpívám si s Tebou, díky!!!
Děkuji, a to jsem si říkala,
Esti Vera
Děkuji, a to jsem si říkala, že s tímhle tématem asi nebudu příliš originální :)