Bez bodu.
UPOZORNĚNÍ: tentorkát je to 15+
Volně navazuje na "Na lavičce v Jardin de Tuileries" (http://www.sosaci.net/node/30523) a na "Návrat domů" (http://www.sosaci.net/node/30713).
Paříž, 1921
Dech se zrychloval.
“Je t’aime!” hlesla, když se prolnuli v jedno.
Ta věta byla jako šálek horké čokolády. Lahodná, sladká, hřejivá.
Šeptal jí krásná, něžná slovíčka. Dával se jí celý, jak jen dokázal.
Do oken pronajaté mansardy pronikal první příslib svítání.
Nebylo to jejich první milování, bylo však něčím výjimečné.
“Chtěla jsem se stát zpěvačkou, víš,” pravila, schoulená v Karlově objetí.
Usmál se. “Zazpíváš mi?”
Vzala to poškádlení vážně. Sedla si na pelest, nahá, viděl z ní však jen siluetu.
Známý šanson, možná tuctový.
Její zpěv se ho však dotýkal kdesi hluboko…
Byl vděčný, že mu nevidí do tváře.
Počitadlo ukazuje 99, ale větu "Je t'aime." počítám jako tři slova. Ne, že by na tom nějak extra záleželo, když je to bez bodu - ale tak pro pořádek ;-)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Hrozně se mi líbí popis: Ta
KattyV
Hrozně se mi líbí popis: Ta věta byla jako šálek horké čokolády. Lahodná, sladká, hřejivá.
Vážně krásné.
Mne sa veľmi páči: "“Chtěla
Jelénius
Mne sa veľmi páči: "“Chtěla jsem se stát zpěvačkou, víš,” pravila, schoulená v Karlově objetí." - ten závan smútku za nesplneným snom perfektne dopĺňa sladké a ostré chute Paríža.
díky moc za krásný komentář
Arenga
díky moc za krásný komentář
Děkuji moc.
Arenga
Děkuji moc, jsem ráda, že se popis líbí
Velmi hezké
Peggy
Velmi hezké
děkuji
Arenga
děkuji
Krásné, romantické.
mila_jj
Krásné, romantické.
Děkuji
Arenga
Děkuji
Něžné krásné drabble.
Regi
Něžné krásné drabble.
Díky
Arenga
Díky