„Neboj, zvládáme to levou zadní,“ ujišťoval tatínek maminku do telefonu. „Co Anička, lepší se ten ekzém? … To jsem rád, že jí ty lázně pomáhají. … Jasně, Pavli přijede z lyžáku pozítří. … Vyzvednu, neboj. … Uvařit guláš, rozumím. … Samozřejmě s knedlíkem. … Tak papa.“ Tatínek zavěsil. „Máma myslí, že jsme bez ní ztracení,“ obrátil se na Gustu. „Jako bych celý roky netrempoval a nevařil baštu v kotlíku nad ohništěm. Jako bych se toho i pod jejím dohledem něco nenavařil! Pořád mi radila. Jo, hochu, těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Nějaké lázně mě teď nerozhází.“
„Takže jsi jí neřekl, že si pravidelně objednáváme pizzu?“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:-DD
Aplír
:-DD
Milé drabble, takové přímo ze života.
Jasně, že to zvládnem... Ale
KattyV
Jasně, že to zvládnem... Ale ta pizza je o fous jednodušší.
velice vtipné :-)
Aries
velice vtipné :-)
:-))))))))))))))))
Peggy
:-))))))))))))))))
:D To mi něco připomíná.. :D
strigga
:D To mi něco připomíná.. :D
vážně dobrý :D
Hraběnka Veriv
vážně dobrý :D
Díky moc za komentáře! Jsem
Arenga
Díky moc za komentáře! Jsem moc ráda, že se drabble líbilo:-)
Jo, ta pointa je ze života.
mila_jj
Jo, ta pointa je ze života. Ale všechno jednou praskne... :)
... a na konzervách uhnal
Killman
... a na konzervách uhnal jsem si žaludeční vřed ...
Připomělo mi to písničku od Tří čutor :)
Oni si to chlapci...
Faob
... prostě zařídí po svém! Drabble milé, hezky napsané.
Božemujbožemuj, Gusta - a
ioannina
Božemujbožemuj, Gusta - a pizza! :-D Půjčím si Peggyinu hlášku: *umřela smíchy*
Ano, maminka si musí v
Aveva
Ano, maminka si musí v lázních taky odpočinout, není třeba ji znepokojovat informacemi z domácího bojiště :o)
(Ale guláš je nejlepší s chlebem! ;o)
díky moc i za další komentáře
Arenga
díky moc i za další komentáře, udělaly mi t¨radost :-)
Jinak Gustovi je v tomhle drabble tak 10-12 řekla bych - a je jen málo kluků (a dětí obecně) v tomhle věku, které nemají rády pizzu :-) zvlášť tu kupovanou, co se dá objednat po telefonu
Ta poslední věta to teda
Tora
Ta poslední věta to teda rozčísla :) ale chápu je. Maminkám se podávají zprávy pouze pozitivní :)
Jojo rozčísla :-)
Arenga
Jojo rozčísla :-)
A hlavně se neshodit, že jo.
Tady se ti pointa mimořádně
Regi
Tady se ti pointa mimořádně povedla! :-)
Děkuji moc!
Arenga
Děkuji moc!
:))))
Martian
:))))
jsem ráda, že pobavilo
Arenga
jsem ráda, že pobavilo