„Kateřiny bejvaj většinou hubený.“
„Tak to já teda nejsem.“
„Vy jste tuč... tedy, plnoštíhlá?“
„No, jak se to vezme. Plnoštíhlá.“
„Ale ne moc?“
„Ne, moc ne.“
„A vysoká jste?“
„No, dost.“
„A vdaná?“
„Nejsem.“
„To je dobře. A prosim vás, jste vy vysoká asi tak, že byste si mohla dát hlavu na mý rameno?“
„Já nevím, jaká máte ramena.“
„No široká.“
„A jak jste vysoký?“
„Jako topol.“
„A taky tak štíhlý?“
„...Štíhlý jako topol... Jo, ale musel by být ten topol spíš tak trochu jako buk.“
„Achachachacha.“
„Hahaha, vy se divně smějete. Ale stejně jsem rád, že vás tady zavřeli.“
Moje myšlenkové pochody byly tyto: Jenže, když se s někým seznámíte, tak už to není anonym. To byste se museli seznámit s někým, o kom víte kdo je a zároveň to nevíte.
Nechtěla jsem dělat nový fandom, když jsou ty díly spojené. Nevím, proč ten fandom nemá celý název.
Vím, že to není originální, ale vzpomněla jsem si na tu roztomilou scénu a celý film :)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Pěkné.:-)Moc.
Profesor
Pěkné.:-)Moc.
Děkuji, i když chválíš jen
Peggy Tail
Děkuji, i když chválíš/te jen můj nápad :)
To je skvělý! :)
Scully
To je skvělý! :)
:)
Peggy Tail
:)
Hahaha, skvělej nápad :D a já
Queen24
Hahaha, skvělej nápad :D a já pořád odkud to znám... až ta poslední věta :D