Navazuje na Vezmi si mě - http://www.sosaci.net/node/12614
Kdo by odolal? - http://www.sosaci.net/node/12394
a na Osudovou chybu - http://www.sosaci.net/node/12469
Takhle to přece skončit nemělo… Jistě, byl si vědom, co všechno riskuje. Uvědomoval si, jak nebezpečnou hru hraje a že jeho zrada může být kdykoli odhalena. Přesto však zcela iracionálně doufal, že vše dobře dopadne. Nebyl připraven na smrt milované osoby. A už vůbec nebyl připraven na to, že se na její smrt… dlouhou a bolestivou… bude muset dívat. Že bude sledovat, jak je prakticky zaživa požírána obrovským hadem.
Bylo jen malou útěchou, že on sám ji bude na onen svět pravděpodobně velmi brzy následovat.
Co ho tam čeká? Za poslední stránkou jeho zkaženého života?
Trest? Nebo nový začátek? Netušil…
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit