„Šéfe… von to byl fajn chlap. S autama to uměl... možná až moc dobře, když tak nad tím přemejšlím.
Měli jsme třeba úplně vodvařenej motor. A von řekl: ,Nechte mě s tím chvilku o samotě.ʼ A když nás zavolal zpátky, motor jel. Jakože furt jel. A já říkám: ,Kams nalil benzín?ʼ A on na to: ,Jaký benzín?ʼ
Jo… vyptával se, všecko chtěl vysvětlit. Ale samý kraviny, jako třeba k čemu je stěrač nebo jak do aut dostáváme elekřinu… prostě nás ani nenapadlo, že by to moh bejt špión. Nedejbože zloděj.“
***
„Mollinko, něco jsem přivezl, podívej! Tomuto se říká Ford Anglia…“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Kachna.
Faob
Vlastně jsem myslel na jiný fandom, každopádně vtipný nápad, ten obraz geniality spojené s vyptáváním na "kraviny" (já vím, že o tom drabble není) je vlastně dost univerzální...
Taky jsem čekala jiný fandom,
Tenny
Taky jsem čekala jiný fandom, takže mě to dostalo! :D Skvělé, směju se. :D
:-) to je bezvadné, celý on!
Rya
:-) to je bezvadné, celý on!
Já ho poznala skoro hned :D
strigga
Já ho poznala skoro hned :D awww, Arthure! :D
To je geniální a tak strašně
Carmen
To je geniální a tak strašně kanonický, úplně u toho Arthura vidím! :D
Arthur!!!:-)))
Profesor
Arthur!!!:-)))
Aneb jak přišli k autu. Pobavilo, velice.
Káč.:-)
Molly s ním má svätú
peva
Molly s ním má svätú trpezlivosť, kutilom jedným nezkrotným. :)))
Já to tušila :-)))
Aries
Já to tušila :-)))
Super! :D Kachnička!
Witch
Až skoro do konce mi to nedošlo. :D
Zloděj horší špiona :-D
neviathiel
Zloděj horší špiona :-D
Hihi, skvělý :-)
angie77
Hihi, skvělý :-)
teda
gleti
... takhle utajit Arthura a já ho poznala až v poslední větě
Paráda!
Peggy
Paráda!
Jé, napadlo mě to. Celej on.
Esclarte
Jé, napadlo mě to. Celej on.
Jakej benzín? :D Pobavilo.
Elrond
Jakej benzín? :D Pobavilo.
moc pěkné
Keneu
*úsměv od ucha k uchu*
To je tak roztomilé <3
Rostova
To je tak roztomilé <3
Jé, to je skvělý :D
Arengil
Jé, to je skvělý :D
No, Arthure, styď se. :D
nettiex
No, Arthure, styď se. :D Super.
Ježíš to je rozkošný! <3
Lejdynka
Ježíš to je rozkošný! <3
Heheh, to je skvělý :D
Charlie
Heheh, to je skvělý :D