V podstatě taková blbost. Jak by to vypadalo, kdyby v Západozemí slavili Velikonoční pondělí... A všichni byli ještě naživu... :)
Tady bylo těch sto slov vážně málo.
Eddard Stark každého vyplácel stejně. Spravedlnost musí být.
Robb, Jon a Theon chodili koledovat společně a docela si to užívali.
Sansa tuto "zábavu" brala s důstojností hodnou mladé dámy.
Arya ne. Sebrala Jonovi karabáč a honila ho po nádvoří do doby než zakopla.
Cersei každé Velikonoce předstírala, že ji bolí hlava a zůstávala ve svém pokoji. Všichni jí to spolkli. Jaime ne.
Tyrionovi to zábavné nepřipadalo. Šlehat někomu...hmm...nohy.
Joffrey si rád pletl pomlázku. Z ostružinových šlahounů. Poté, co se Myrcella rozbrečela, mu to zatrhli. Opakovaně.
Kraster tyto svátky neslavil. Než by to všechno vyšlehal, upadla by mu ruka.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:D Jéžiš marjá...
Tenny
:D Jéžiš marjá...
Super drabble. ;)
Děkuju. :)
Azereth
Děkuju. :)
*smích*
Keneu
Nevím, z čeho mám padat pod stůl dřív. Ned? Arya? Tyrion? Jo, Tyrion.
děkujík
Azereth
Jo, chudák Tyrion. Jinak by to podle mě ani dopadnout nemohlo. :D
Kraster. Checht.
Maladi
Kraster. Checht.
Díky
Azereth
Dalším adeptem byl lord Frey. :)
Než jsem si vzpomněla, kdo je
Scully
Než jsem si vzpomněla, kdo je Kraster, myslela jsem na Freye :D Ono je to skoro prašť jako uhoď :D
Moc povedené drabble :)
To ano. :) Akorát že Frey by
Azereth
To ano. :) Akorát že Frey by na to "promrskání" měl nějaké pomocníky v rámci jeho širokého potomstva (měl přece taky dost synů), kdežto Kraster všechny své mužské potomky nechal Jiným...
Děkuji. :)
:-DDDDD nemám slov
Aries
:-DDDDD nemám slov
:))) já mám jen slova díků
Azereth
:))) já mám jen slova díků
:D LOL, já nemůžu :D to je
strigga
:D LOL, já nemůžu :D to je dokonalý :D :D :D
Děkuju moc! :)
Azereth
Děkuju moc! :)
Hihi :-) Vtipné a výstižné.
angie77
Hihi :-) Vtipné a výstižné.
Díky! :)
Azereth
Díky! :)
Kraster to zabil :o)))))))
ef77
Kraster to zabil :o)))))))
Díky
Azereth
:) Ten by to přece nemohl zvládnout. Tolik bab kolem... :D
Nechápu, proč TOHLE nenatočí
Rya
Nechápu, proč TOHLE nenatočí :)
Děkuji
Azereth
Že jo?! :D :D
Kraster!!! :D
Iantouch
Kraster!!! :D
Jo! Díky! :)
Azereth
Jo! Díky! :)
Senzace! A vidím, že pomlázka
Birute
Senzace! A vidím, že pomlázka garduje od fanouškovské roztomilosti ke kanonickému znepokojení.
Děkuji. :) Tak odborně bych
Azereth
Děkuji. :) Tak odborně bych to ani nedokázala vyjádřit! :D
:D :D :D To chci vidět!
Terda
:D :D :D To chci vidět!
Díky :)
Azereth
Já taky. :D
Výborný nápad a skvěle
Brygmi
Výborný nápad a skvěle sepsaný. Směju se ještě teď. :)
Děkuji! :)
Azereth
Děkuji! :)