Na chvíli jsem usnula. Pro pána.
Pomalu se sbírám z pohovky a jdu do koupelny.
V pokojíku není. Tady je, v kuchyni.
„Co tady děláš, broučku?“
Spiklenecký úsměv přes rameno. „Teď se nedívej.“
Odploužím se opláchnout. Kouknu na sebe do zrcadla. Bože, jsem tak unavená. Potřebovala bych volno a vyjet někam pryč. Třeba do lesa, na borůvky…
To bylo báječné, moc…
„Mamííí!“
Vracím se do kuchyně.
Dvě zářící oči a klukovský úsměv. „Teď se podívej. Udělal jsem ti oběd.“
Na stole je sklenice mléka, chléb s máslem a borůvkovou marmeládou. Tou, co dělali vloni s tátou. Když tu ještě byl.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Celé to vyznívá tak hezky a
Kumiko
Celé to vyznívá tak hezky a pak poslední věta. Fňuk. Upřímnou soustrast...
*podepisuje*
strigga
*podepisuje*
*podepisuje se pod podpis*
Azereth
*podepisuje se pod podpis*
dojemné v původním slova
Aries
dojemné v původním slova smyslu
Moc hezké a malinko smutné.
Rya
Moc hezké a malinko smutné.
Já chtěla napsat totéž, co
Danae SOS
Já chtěla napsat totéž, co Rya!
A jako sosačka tě chci poprosit: pročti si prosím FAQ 9 a 10 a zařaď obě svá drabble do nějakého standardnějšího fandomu (fandom, stejně jako cokoli v drabble, můžeš libovolně upravovat).
Stručně řečeno platí, že jestliže už existuje fandom, do kterého lze drabble zařadit, nevytváříme nový, a že smajlíky a další nestandardní znaky jsou v názvech fandomů zapovězeny. Předem dík.
děkuji za upozornění a
mamut
děkuji za upozornění a polepším se