Informace
Pokud si chcete zřídit uživatelský účet, napište nám prosím na sos.hp.ff (zavináč) gmail.com. V mailu prosím uveďte zejména to, pod jakou přezdívkou u nás chcete vystupovat!
Nový obsah
Drupal-web.cz - tvorba a migrace webů v Drupalu. Katecheze. Kniha jízd. Sborová kancelář. Místa reformace.
Snad napíšu alespoň něco...
kopapaka
Snad napíšu alespoň něco...
:)
.
Quartermaster
Moje výzva? Chci letos číst víc drabblí od ostatních, pokud to půjde. Svojí psací výzvu nemám, ale snad se mi podaří sem tam přidat i nějakou ilustraci.
*
hidden_lemur
Ilustrace! Yes! To by bylo super.
Vzhledem k tomu, že bych na
Terda
Vzhledem k tomu, že bych na začátku května měla odevzdávat diplomku... Budu ráda, když se mi na každý téma podař napsat jedno Skřivánkovský drabbláto a nezanedbám při tom studijní povinnosti :D Takže toť má výzva zvládnout DMD i školu :D
Rád bych se aspoň občas
Čespír
Rád bych se aspoň občas objevil, pokud mě tedy Keneu pustí ke slovu a nebude vydávat mé nápady za svoje.
Chtěla bych se držet svého
strigga
Chtěla bych se držet svého pravidla z loňska.. nepíšeš pro body, ale pro sebe a pro ostatní. Takže když tě nic nenapadá, klidně nic nepiš. Zjednodušeně řečeno, prostě kašli na BuJaBézu :)
Kdybyste někdo měl pocit, že se tohohle pravidla nedržím, moc vás prosím, abyste mi to nějak taktně sdělili.
Jinak letos doufám, že přijde ke slovu aspoň na chvíli můj milovaný fandom :) *starý HP maniak se hlásí*
Letos jsem se rozhodla
Kleio
Letos jsem se rozhodla nenadržovat jednomu historickému období, ale naopak se bude všechno točit kolem jednoho místa. Nevím, jaké to bude, rozhodne o tom první drabble.
A moje druhé já vzkazuje, že se bude snažit brilantně sekundovat, ba mě překonávat, ale opětně bez limitů. :)
Na DMD se mi líbí, že nápady
Dangerous
Na DMD se mi líbí, že nápady ke mně nepřicházejí jen na základě témat, ale i na základě konkrétních dní - podle toho, kde jsem, s kým mluvím, co zrovna čtu... Takže já zase žádnou challenge předem nechci, protože moje challenge je využít všeho, jak to přichází. Možná by se dalo říct, že moje dubnová challenge je otevřít se světu kolem a učit se nasávat inspiraci všedního dne. :)
Samozřejmě dostanou taky prostor moji Scolares, kteří jsou součástí DMD už roku 2010, a kromě pár bonusů zveřejněných na mém literárním blogu se rozrůstají jenom tady. :)
Odhodlávám se odolávat
Rya
Odhodlávám se odolávat obžerství a psát jenom jedno drabble denně. Dvě si povolím výhradně v ty dny, kdy Kleio nenapíše slash :-) ale neslibuji stoprocentní dodržení, když přijde nosné téma, tak se neznám!
Krom toho bych ráda během dubna dopsala dvě rozepsané povídky, nerada bych dopustila totální destrukci domácnosti a taky chci hodně chodit ven - ale jo, předsevzetí přečíst všechna a okomentovat většinu drabblat je pořád živé... ;)
Aha, tak nejsem sá, kdo
kopapaka
Aha, tak nejsem sá, kdo bude při DMD dopisovat povídky... Jedna je snad v pohodě, ale ta druhá má s bídou třetinu...
No to nejsi. Zdravím, kolego.
Trigatron
No to nejsi. Zdravím, kolego. Letos jsem byl definitivně zlanařen a tak se pokusím taky tu a tam něco naškrabat. A pokud se mi to podaří hodit do světa SW, SG, Zeměplochy nebo DW, tím lépe.
Povídky... a sakra, já věděl, že jsem na něco zapomněl.
No nazdar :)
kopapaka
Nazdárek Trigu.
Vážně jen zírám a jsem opravdu velmi příjemě překvapen...
K povídkám, mě děsivě děsí, že mám termín a povídka sice přibývá, ale jsem pořád jen kousek za třetinou... Říkal jsem si to při třech tisících slov, teď mám cca pět tisíc a pořád je to jen ta třetina XD
Ne že bych vám chtěla vstupat
Julie
Ne že bych vám chtěla vstupat do konverzace, ale jaký termín tě to honí?
Snad ne nějaká odporná soutěž?
Ano, je to soutěž a anonymní,
kopapaka
Ano, je to soutěž a anonymní, takže nebudu příliš konkrétní na takhle veřejném místě, jako je DMD... :)
Mimochodem, je legrační, že se ptáš zrovna ty...
To pozor, ony zákeřné soutěže
Julie
To pozor, ony zákeřné soutěže jsou dvě. A já zřejmě nestíhám ani jednu. Nicméně ani jden z nás by neměl házet flintu či tank do žita.
Já už tuším, že budu do DMD
kopapaka
Já už tuším, že budu do DMD spíš jen nakukovat a budu považovat za zázrak, když ještě něco napíšu. Mám sice jen jednu (další) soutěž, ale zas do ní připravuju dvě povídky. Jedna už je sice prakticky hotová a po betareadu, ale ještě jsem se nedokopal k dokončení oprav a dopsání pár set slov, co mi v ní chybí(mám ten pocit). Druhá, no tu píšu extra pro tu soutěž a začíná mi připomínat harmoniku - přisypávám slova a povídka se pořád natahuje. :)
Myslím, že snažit se to aspoň
Aries
Myslím, že snažit se to aspoň stíhat už je challenge jak hrom :-)
Ale tak mě včera napadlo, že bych mohla zkusit napsat aspoň jeden slash. I když já jsem vlastně už kdysi jeden napsala, tak vlastně nemusím... No, uvidí se
Jééééé!
Rya
To se těším! :-)
Já jsem se kromě DMD
Julie
Já jsem se kromě DMD přihlásila i do Campu NaNoWriMo (taková jarní odnož šíleného listopadu, během kterého se píše román o padesáti tisících slovech). Camp má trochu uvolněnější pravidla, takže počítám, že napíšu deset tisíc slov a nebude to ani román ani povídka, ale dvě prudce vědecké práce, co po mně chtějí ve škole. Tentokrát to není záchvat mého vlastního šílenství, ale čirá nutnost:-)
A pokud náhodou někde najdu stroj času, ráda bych dodělala i jednu rozepsanou povídku, ale moc nadějí tomu nedávám.
Taky jsem o Campu přemýšlela,
Quiquilla
Taky jsem o Campu přemýšlela, ale myslím, že duben vynechám :D Už tak toho budu mít dost a budu mít co dělat, abych stíhala vůbec DMD. Na stranu druhou, jak je to do školy, tak to chápu :)
Měla jsem na letošní DMD
Quiquilla
Měla jsem na letošní DMD naplánovanou sérii drabblí "ze života", ale vzhledem k tomu, že to, co jsem plánovala nějak nevychází a do dubna to nestíhám, tak asi nic :/
Moje každoroční challenge je samozřejmě napsat každý den alespoň jedno drabble a doufám, že i letos se mi po podaří dodržet. Jinak nic konkrétního nemám.
Chtěla bych taky pokročit se svojí novou povídkou, tak snad se podaří.
A pravděpodobně se budu letos víc zaměřovat na originální fandom, než na fanfikce.
Já budu ráda, že budu ráda.
Danae
To by se mi líbilo :-)
Aries
To by se mi líbilo :-)
To by se mi taky líbilo :o)
Aveva
Zatím doufám, že neskončím
Umeko
Zatím doufám, že neskončím dřív, než začne duben.
A nevím, jestli je větší challenge mít na fandom emimino.cz všechna drabble nebo žádné.
Máš-li dvě odporující si
Aveva
No nebyl dobrý nápad. Víš, co
Gwen
To nebyl dobrý nápad. Víš, co tu pobíhá za divný lidi. Aby se toho nechytli a neměli tu všichni dvě identity.
XD
A letos to bude zajímavé. Obě klávesnice mi zákeřně přemisťují písmenka, občas nedoslýchají a vzdorují.
A Ave... budou Poldíci?
*škemrá*
A oni jí ještě všichni nemají
Aveva
A oni jí ještě všichni nemají? ;o)
Tak budeš letos psát hodně dada věcí, no :o)
A Poldíci záleží na tématech ;o)
Já nevim... mě tady nikdo nic
Gwen
Já nevim... mě tady nikdo nic neřekne!
Hmmm.. nechci.:)
Ale já myslela že dva chumlací dinosauři se daj naroubovat na všechno.
U chumlacích dinosaurů záleží
Aveva
Já bych se prosím také
Danae
Tak já se budu snažit je
Aveva
Já se sím sím taky přimlouvám
Kleio
Já se sím sím taky přimlouvám za to, aby apatosauři nebyli vůči DMD apatyčtí!
Ještě mám jedno předsevzetí:
Rya
Ještě mám jedno předsevzetí: nekomentovat úplně všechno - ono to fakt nejde, když mě v práci chtějí vidět každý všední den :-/
Já letos doufám, že Peregrin,
Blanca
Já letos doufám, že Peregrin, čarodějka (které musím vymyslet jméno), Lucius a Laureen nebudou dělat drahoty a poradí si s každým tématem. A největší challenge bude vymyslet konečně název pro jejich fandom/svět/působiště, aby je všichni fanoušci vždycky našli :)
Moje druhé já se rozhodlo, že se letos vrátí k Poníkům a přidá k nm ostatní oblíbené animované charaktery. To jsem zvědavá, co s nima ta sova vymyslí.
Yai!
Champbacca
Yai!
To je Yai! na poníky, nebo na
Blanca
To je Yai! na poníky, nebo na Peregrina a spol.? (každopádně jsem ráda, že moje challenge vyvolává nadšení :D )
Ha, tak název pro fandom
Owlicious
Ha, tak název pro fandom bychom měli: Kouř a zrcadla (kdyby to někdo hledal)
Asi si dám stejný challenge
estriel
Asi si dám stejný challenge jako loni - a sice napsat na každé téma (kromě bonusových) dvě drabble, jednu česky a jednu anglicky. Přemýšlela jsem taky o tom, že bych psala jen 1 drabble a k tomu nějaké to "rozšíření" na normální povídku, ovšem na to asi nemám (čas, odhodlání, inspiraci)... Takže to bude takový bonus, kdybych se náhodou nudila a když se mi bude nějaké téma obvzlášť líbit.
Já to mám letos superzajímavý
Tess
Já to mám letos superzajímavý.
Kromě toho, že budu zase psát na každé téma jedno drabble z Ostrovů a 14 dnů vůbec nebudu v Praze (ale po večerech prej net mít budu), musím do 4. napsat a odevzdat povídku do sbírky. Když to nestihnu, tak už ji posílat nemusím...
Ale zpět k DMD challenge - rozhodla jsem se v případě zájmu přijímat objednávky na určité aspekty/postavy/období/whatever z Ostrovů. Ale zas myslím, že nebude takovej zájem, abych kvůli tomu musela zakládat extra diskuzní téma :D
Tak jsem na to přišla!
Quiquilla
Přemýšlela jsem o tom, jestli přece jen nějakou challenge nevymyslet a nakonec se to nabídlo samo. Kluci jsou totiž děsně otravní a jak jim dáte trochu prostoru, tak je jich najednou všude plno. Takže to vypadá, že se pokusím každý den napsat jedno drabble o nich a druhé libovolné. Takže mám rovnou dvě výzvy. Jedna je napsat každý den jedno originální drabble a napsat dvě drabble denně.
A teď doufám, že jsem si na sebe upletla bič a budu toho litovat :D Ale alespoň tu první challenge se pokusím splnit, s tou druhou se uvidí, jak to půjde :D
To pro me je nejvetsi
Brygmi
To pro me je nejvetsi challenge, ze nemam internet v PC ale jen v mobilu. Nekdy to je docela sranda pretahovat. A pak jsem si taky rekla, ze by bylo fajn ozkouset si nejaky zajimave nove fandomy a tim ty fandomy i trochu zpropagovat. A mimo DMD v ramci dubna bezi jeste Skirt-a-Thon aneb kazdy den jen v sukni nebo satech. Ale to je snadnejsi nez psani. :)
To jsou teda samý odvážnější
Danae
Na mě skočila challenge ze
Profesor
Na mě skočila challenge ze zálohy. Tajemný průvodce mých hrdinů se objevil sám. A zdá se, že si Vraspírovské linie užijeme.
Miluju to jméno! :D I tu
Bilkis
Miluju to jméno! :D I tu postavu, jen jsem se zatím nedostala ke komentům.
Tak já jsem si ověřila, že
Esclarte
Tak já jsem si ověřila, že pro mě by bylo vražedné zkoušet jet pořád jen v jedné linii. Nějakou dobu jsem uvažovala o historickém omezení, jako měla Kleio, ale první téma šlo mimo inspiraci i momentální záměry (mohla jsem začít Zkušebním, pak by to bylo lepší) a zaplaťpámbu za to, protože tam bych tu punkovou nutrii prostě nenašroubovala a pampelišky by byly asi divný.
Navíc si myslím, že je nejlepší napsat vždycky to nejlepší, co člověka napadne (aspoń v rámci možností), ať je to co je to. A líbí se mi, co napsala Dangerous o momentálních inspiracích.
Ale snažím se od minula držet takové pravidlo, že nevložím za sebou dvě stejné věci, že budou vždycky v nejlepším případě kontrastní, jinak aspoń, že budou vždy laděné poněkud odlišně.
Já se snažím (už čtvrtým
Smrtijedka
Já se snažím (už čtvrtým rokem) psát každý den na jiný fandom. Maximálně pak dvakrát. Výjimka je, když mi vznikne nějaký miniseriál, pak taky když píšu na vlastní fandom. Celkem se mi to daří, i když ke konci už je pořád těžší a těžší vybrat fandom, na který jsem ještě nic nenapsala :D.
Bude nějaká osobní challenge
Bilkis
Bude nějaká osobní challenge letos? :)
Případně, byla by možnost nechat si ji složit od kolegů autorů? O:)
Tak já ani letos radši nebudu
Esclarte
Tak já ani letos radši nebudu svoje chabé tvůrčí schopnosti něčím podvazovat, ale rozhodla jsem se, že budu co nejvíc věcí psát na papír a až finálně dolaďovat v počítači. Za prvé protože je to vlastně zábava, za druhé abych zlikvidovala aspoň něco z enormních zásob špatného papíru, co se mi kupí v kanceláři. Zatím první dva kousky papírem prošly (ten nultý ne), uvidíme, jak bude dál.
Papír! Jak já toužím po
Bilkis
Papír! Jak já toužím po papíru. Nebo aspoň po PC. Zatím vše ťukám na mobilu.
A vyskytly se mi 2 granáty, takže mám možná výbušnou challenge. :D