„Děvčata, koho napadlo uspořádat tenhle sraz?“ ozvalo se z chumlu ženských. „Zorku, koho jinýho. Dříve Bystřickou, dneska Červenou,“ odpověděl kdosi. „A jakýpak děvčata, spíš by sedlo babči. Je nám padesát, všechny máme vnoučata.“
„To je možný, ale dneska večer jsme zase dvacetiletý holky. Jako před třiceti lety u matury. A víte co, kočky, zazpíváme si teď tu naši.“
Salonek písecké restaurace U Reinerů se rozezněl známou melodií.
Krásný úděl máme dnes,
kráčet k zítřku, žít a kvést
Když se podaří, co se dařit má,
když rozkvete růže z poupěte
Když se podaří, co podařit se má,
podaří se také poupata
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
no uf, teoreticky by to mohly
Aries
no uf, teoreticky by to mohly být spolužačky. Ještěže nechodím na třídní srazy
Je to náhodou takové hezké.
Kumiko
Je to náhodou takové hezké. Nahlíženo s pochopením...
Živý obraz :)
Killman
Živý obraz :)
babči v padesáti - ty by tě
Arenga
babči v padesáti - ty by tě hnaly :-D
Chacha, byly doby, kdy byli
Tora
Chacha, byly doby, kdy byli třicátníci staří. No, ono to každého dožene :)