Znevažování národního obrození...
Páni obrozenci se sešli u kulatého stolu hospodského a zase si pro jednou rvali vlasy, že jim to nějaká husička pokazila. Paní Rajská – chudáček Čelakovský, že má doma zrovna takovouhle paní – tak paní Rajská opět povyšovala otázku ženskou nad otázku národní. A ještě ke všemu tím svým nadšením strhla ostatní. Čacká, Lužická, Světlá – ani jména si neumějí dát pořádná – prostě všechny Sestry slovanské jim dělají jenom ostudu.
Ještě že mají Němcovou. To je jiný materiál. Jak snadno se podřizuje jejich zájmům. A tak krásné a kvalitní dílo z jejích rukou vzniká...
Obrozenci si připili a vymýšleli paní Boženě nový námět.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
:-)
Aries
Mám ráda národní obrození. A líbí se mi to
Já ho mám taky ráda. A
Blueberry Lady
Já ho mám taky ráda. A dokonce i tu Němcovou. :)
Já taky :-)
Aries
Já taky :-)
:-) vtipné.
Rya
:-) vtipné.
:)
Blueberry Lady
:)
*usmívá se pod vousy*
Aplír
*usmívá se pod vousy*
pozn. žádné nemá, tak se usmívá jen tak
*taky se usmívá pod vousy*
Blueberry Lady
*taky se usmívá pod vousy*
Já věděla, že je za tím
Danae
Já věděla, že je za tím nějaký spiknutí!
To je úplně jasné a do očí
Blueberry Lady
To je úplně jasné a do očí bijící!
Jéééé! To se mi líbí, a jen
Lejdynka
Jéééé! To se mi líbí, a jen do nich, ať to s tím obrozováním taky nemají tak lehké!
Chí, děkuju. A já jim to taky
Blueberry Lady
Chí, děkuju. A já jim to taky přeju. Sestry slovanské byly náhodou totiž dobré borky. :D
Říkala naše paní profesorka
ioannina
Říkala naše paní profesorka blahé paměti: Kdyby tehdy v té hospodě, kde se první obrozenci scházeli, spadl strop, nebylo by obrození. :-D
Tak ti ten vtip předávám k šíření.
Jaj, to naše paní profesorka
Blueberry Lady
Jaj, to naše paní profesorka říkávalaž taky. Stolní společnost blahé paměti... to musely být časy. :)
No jo, chudínek Čelakovský :)
Saphira
No jo, chudínek Čelakovský :)