"Snídani? Okousal? Já? To nemyslíš vážně!" Jája se na mě dívá obrovskýma kulatýma očima. Laju mu, z mojí snídaně zbyly roztřepané zbytky.
"Vázičku? Ze stolku? Shodil? Já?" diví se Barbucha, oči jeden otazník.
"Našlapal? V předsíni? Já? Já byl venku naposled na podzim," zírá potměšile Tobiáš z pelechu.
"Přece byste nesváděli na dámu, že vám počurala předložku v koupelně," protahuje se líně Rozárka.
Máme doma pět koček. Krásných, úžasných, voňavých, bezkonkurečních.
Tak kdo nám to tu sakra dělá binec? Kdo ožírá rohlíky, občas čurá na předložku, ječí nad schody, šlape po umyté podlaze...
Aha, zlá dvojčata. Jo, to bude ono.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
No samozřejmě!!! Jedině zlá
Peggy
No samozřejmě!!! Jedině zlá dvojčata!
Jak můžeš, jak vůbec můžeš byť jen na okamžik podezírat ta svá úžasná dokonalá vzorná stvořeníčka??? :-)))
Přesně tak!
Tora
Přesně tak!
Neviňátka. Jeden jako druhej,
KattyV
Neviňátka. Jeden jako druhej, jako třetí...atd. Zlá dvojčata jsou jediné, co může tento problém vysvětlit.
Kdo má kočky, zná jejich
Tora
Kdo má kočky, zná jejich nevinné kukuče.
Jo, jak se to do té
Killman
Jo, jak se to do té roztomilosti vejde :)
:) jo
Tora
:) jo
Jako bych ty neviňátkovské
Arenga
Jako bych ty neviňátkovské výrazy viděla :-)
:) jo jo, naprostá neviňátka
Tora
:) jo jo, naprostá neviňátka
Taky máme doma jedno dvojče
Regi
Taky máme doma jedno dvojče jedné naprosto vzorné borderkolie :-)
Když jen jedno, tak to ještě
Tora
Když jen jedno, tak to ještě jde :)
No jasně, dokonalý kočky by
ioannina
No jasně, dokonalý kočky by přece nikdy nemohly dělat borčus! :-D
(Donda se většinou sama napráská, že to teda byla ona. Melinu vycvičily kočky, ale má zbytky svědomí, a tak se aspoň stydí.)
Kdepak, kočky a borčus, nikdy
Tora
Kdepak, kočky a borčus, nikdy.
Jep, tento problém znám:)
akai
Jep, tento problém znám:)
:)
Tora
:)
:-) Věřím kočkám.
Rya
:-)
Věřím kočkám.
Komu jinému, že?
Tora
Komu jinému, že?
Kočky za nic nemůžou, to ten
mila_jj
Kočky za nic nemůžou, to ten Japonec (Ono Samo).
A když ještě přijde ten Ono
Tora
A když ještě přijde ten Ono Seto, tak to je úplně konec.
Jo, jo. Zlá dvojčata, to je
Profesor
Jo, jo. Zlá dvojčata, to je ono.:-)))
Že jo? Snaží se mě o tom
Tora
Že jo? Snaží se mě o tom přesvědčit každý den...
:) Kač :)
HCHO
:) Kač :)
Dík!
Tora
Dík!
Samozřejmě, ony jsou přece
Martian
Samozřejmě, ony jsou přece naprosto dokonale vzorné… ;)
To podání!
Faob
Motiv, který tu v iks variantách, dokážeš perfektně zvednout formou, slovíčky, živostí (dívá, diví, zírá, protahuje...)!
Počkat, ale hotel je U Devíti
Lejdynka
Počkat, ale hotel je U Devíti koček, ne? Takže čtyři mají dvojče a jedna ho teprve vymýšlí? :D
ony se tu stavy různě mění,
Tora
ony se tu stavy různě mění, název zůstává :) teď momentálně je tu koček sedm plus jeden kocour od sousedů občas na stravu, byly doby, kdy jich tu bylo i třináct...