Hlavní pointa mě napadla hned, ale dlouho jsem musela přemýšlet, než se mi to podařilo na někoho našroubovat. :D
Na kopci u jisté galské vesničky se shromažďuje armáda římských vojáků. Mezitím uvnitř osady...
„Postavili jste hlídky?“
„Zatím ne, všichni se hádaj o lepší výhled...“
„Zajistili jste brány?“
„Panoramix šel na bylinky, tak jsme mu nechali otevřeno...“
„Zkontroloval někdo aspoň zbrojnici?“
„Tam se zrovna zašil šéf s...“
„U Tutatise, tak ho vytáhněte ven! Já dojdu pro druida!“
Dva mohutní Galové s brbláním odkvačí.
„Tady vidíš, s čím se musím potýkat! Samé prázdné makovice!“ rozčiluje se Asterix.
„No jo...“ přitakává důležitě Obelix, valící se za ním k bráně. Pak se spiklenecky skloní k Idefixovi. „To je dobře, já mák nerad...“ zašeptá.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Výborné!
Vinpike
"já mák nerad" :-))) Našroubovalas skvěle, perfektně sedí k té zhulené partičce...
Díííky!
Witch
Jestli zhulení nevím, ale rozhodně nejsou normální. :D
super
Aries
super
Děkuji. :)
Witch
Děkuji. :)
To je výborný! Miluju tenhle
strigga
To je výborný! Miluju tenhle fandom :)))
Já taky!
Witch
Roky na tom nic nezměnily, Asterixe zbožňuju!
A moc děkuju! :)
:-))) Paráda!
Peggy
:-)))
Paráda!
:-)
Witch
Díky!
Jasně, co s mákem, kanci jsou
Killman
Jasně, co s mákem, kanci jsou lepší :)
Tak pro...
Witch
... Obelixe rozhodně. :D
To je jak vystřižené z
Rebelka
To je jak vystřižené z fandomu :)
Jsem ráda, že...
Witch
... se mi to podařilo vystihnout. :)
Pod to se podepisuju.
Aplír
Pod to se podepisuju.
:-)
Witch
:-)
chichichichi
KattyV
chichichichi
KÁČ!
:-D
Witch
:-D
Díky!!
Hééééj tak tenhle fandom jsem
Marek
Hééééj tak tenhle fandom jsem už dlouho nečetl. Pecka ;)
Děkuji! :D
Witch
Jak se tenhle nápad mihl mojí hlavou, už jsem ho nemohla pustit, Asterix prostě jede i po letech. :D
Obrovské nevýznamné plus za
Smrtijedka
Obrovské nevýznamné plus za fandom, významné za závěrečnou větu :). Obelixe máš očividně přečteného :D
:D
Witch
Velké významné DĚKUJU!
Moc pěkné. Super pointa.:-)
Profesor
Moc pěkné. Super pointa.:-)