Opět Teddy/James. Odehrává se dlouho po Pozdě a ještě déle po Pryč.
Dárek pro Ave k narozenninám.
Dorazil v jednu a měl v sobě pět piv (možná šest). Chtěl jen potichu vklouznout do postele, ale očividně neměl šanci.
„Jamie?“ ozvalo se nešťastně.
„Co?“
„Nemůžu spát.“
„Dopsals to?“
„Jo, ale je to úplně blbý. Postavení Siria je závislá proměnná. Toho si všimne každej blbec. A necitoval jsem Romeovou.“
„Tvrdíš, že Romeová je pitomá.“
„Každej jí cituje.“
„Kolik jsi toho vypil?“
„Co?“
„Kolik jsi vypil kafe?“
„Žádný!“
Jamie se zamyslel a přeformuloval otázku.
„Kolik jsi vypil Nescafé?“
„Půl piksly.“
Zavíraly se mu oči. Jenomže nemohl nechat Teddyho zírat do tmy a panikařit z prezentace. Povídali si až do rána.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To je ale od Jamese moc hezký
Aveva
To je ale od Jamese moc hezký :o)
Děkuju.
Já jsem doufala, že bys mohla
Julie
Já jsem doufala, že bys mohla alespoň trochu souznít s kontextem.
Já tam vidím silné
Aveva
hezký, moc :)
Aries
hezký, moc :)
Astronomické propočty?
neviathiel
Astronomické propočty? Instantní kafe se k nim pije, můžu potvrdit! (Obzvlášť když si zase všichni zapomenou dovézt vlastní kafe)
Já přiznám, že si nejsem
Julie
Já přiznám, že si nejsem stoprocentně jistá, co to vlastně prováděl:-) Ale byla to nějaká moc moc věda (respektive budečská magie).
Program pro analýzu
neviathiel
Program pro analýzu fotometrie proměnných hvězd :)
To je pěkné. James je vskutku
Profesor
To je pěkné. James je vskutku ohleduplný.
Tak teď vlastně nevím, jestli
Julie
Tak teď vlastně nevím, jestli to není myšleno ironicky. Ale o je vážně ohleduplnný. Mají to tak domluvené - když má Teddy deadline, Jamie prostě vyrazí pařit, protože je lepší, když není doma a nerozptyluje. I když je možné, že předtím než odejde, ještě uvaří.
To je tak hezky podporující!
Rya
To je tak hezky podporující! :-)
Děkuju! Ty jsi u J?!
Julie
Děkuju! Ty jsi u J?!
Už jsem dokonce u K! :-)
Rya
Už jsem dokonce u K! :-)
Jsi dobrá!
Julie
Jsi dobrá!
Ale nečtu úplně všechno!
Rya
Ale nečtu úplně všechno! Jenom co mě zaujme (no, toho taky není málo)
(a když už jsi tady, využiju tenhle kanál... zítra? ;))
Já zatím přečetla jeden den:-
Julie
Já zatím přečetla jeden den:-(
Zítra!
Těšík :-)
Rya
Těšík :-)
To je obětavé...
Arengil
To je obětavé...