„Prosím Vás, pane, pošlete mě až na konec světa. Zabalte mě do okrasného papíru, omotejte zelenou mašlí a vyložte mě až tam na okraji, kde budu mít blízko ke hvězdám a daleko k lidem. Byla jsem příliš dlouho v centru dění a zevšedněla jsem sama sobě. Teď už chci jenom pozorovat noční oblohu a házet nedopalky cigaret na mléčnou dráhu.“ zašeptala dáma u přepážky tak tiše, že slyšel jen on.
„Bohužel, madam, potřeboval bych znát adresáta. Kromě toho svět dnes trpí kulatostí.“ odpověděl jí pošťák. „Ale mohu Vám nabídnout naše báječné stírací losy.“
„Nikoliv, děkuji. Můžete tam napsat malého prince?“
měla jsem chuť na něco beze smyslu, laskaví čtenáři nechť prominou :)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
já to asi dám do oblíbených.
Aries
já to asi dám do oblíbených. Opravdu to zní jako blues
díky, to jsem ráda :)
myday
díky, to jsem ráda :)
bluesově melancholické. Líbí
Zuzka
bluesově melancholické. Líbí moc...
a já myslela že tě tímto
myday
a já myslela že tě tímto hudebním žánrem nezaujmu :) díky
Do oblíbených. A moc se mi
Amaranta
Do oblíbených. A moc se mi líbí věta Svět dnes trpí kulatostí
Ó děkuji, to jsem ráda :)
myday
Ó děkuji, to jsem ráda :)
To je krásné!
neviathiel
To je krásné!
díky!
myday
díky!
Zvláštní... Velmi zvláštní.
Profesor
Zvláštní... Velmi zvláštní. Takové smutně krásné.
díky, takhle se mi to zjevilo
myday
díky, takhle se mi to zjevilo v hlavě a říkala jsem si, že to nechám žít a jsem ráda, že to je takové nejednoznačné :)