Poznámka: Minerva. Navazuje na Glorii.
Kulhal. Roztržené tričko, rozražený ret, sedřené klouby, krev z nosu.
„Ty ses porval!“ Minerva přimhouřila oči.
Úšklebek.
„Vyhrál jsem!“ Přímo z něj sálalo sebevědomí.
„No a?“ Zvedla obočí. „Kdo je ten druhý?“
„Tom ze statku.“
Obešla ho. Do rána mu tvář napuchne do hrůzných rozměrů. Začala fialovět.
„Pomůžeš mi to zamaskovat. Nechci, aby se otec zlobil.“
Přeměřila si ho pohledem.
„Za prvé, rozhodně se nebudu podílet na lži. Za druhé, je to nemožné.“
Zatvářil se jako ztracené štěně. Podlehla a podala mu bílý kapesník.
„Díky,“ zamumlal. Utřel si s ním krev z obličeje.
Minerva zaskřípala zuby, ten kapesník měla ráda.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
pěkné
Aries
pěkné
Minerva je zlatá. Jasně že mu
ioannina
Minerva je zlatá. Jasně že mu prvně podala kapesník, a pak teprv přemejšlela, že by si ho byla nechtěla nechat zničit. To je ona, holka moje!
No myslím, že kdyby to byl
Tall
No myslím, že kdyby to byl někdo jiný, tak by se prvě porozhlídla po okolí, jestli tam není nic jiného a pak by se ho teprve vzdala.
No a Thomas je chytrý (a určitě někdy četl ěnco o rytířích) a tak ten kapesník Minervě jistě někdy připomene.
To je moc pěkné :-)
Terda
To je moc pěkné :-)
Začínám být do tohohle ne
Lejdynka
Začínám být do tohohle ne-páru nechutným způsobem zamilovaná.
Jasně že pro něj udělá cokoli. A doufám, že on pro ni jednou taky.
Se začínám bát...
kopapaka
Půlka měsíce pryč a co bude potom?
Drabblátko úžasné...
*vyhlíží další*
Nemůžu se rozhodnout, jestli
Kirsten
Nemůžu se rozhodnout, jestli víc miluju Minervu, nebo Thomase. A nechci konec dubna.
Ještě chvíli takhle piš a
strigga
Ještě chvíli takhle piš a začnu milovat postavy, které vymýšlíš, Talle...
Thomas je skvělý! :-)
Do ledové vody, to se vypere.
Dangerous
Do ledové vody, to se vypere. :)
Hodná holka.
Profesor
Hodná holka.