Dnešní den se na mně zřejmě podepsal, protože sama netuším, na čem mé postavy tentokrát jedou. Ale asi to chci taky.
Aneb malé odlehčení a hraběnka, protože už jsme ji dlouho neviděli.
Už hodiny seděl v křesle. Stával se nábytkem.
Otevřely se dveře. Návštěvnice zhodnotila situaci. Odložila si klobouk a rukavice.
„Nepozdravil jste mě.“
„Nezaklepala jste. Dle všech pravidel etikety zde nejste.“
Zvedla obočí a blahosklonně se usmála. „Vaše nastávající vás jistě postrádá.“ Zamračil se. „Stejně jako ten postřelený mladík. Víte, mimochodem, že existují nemocnice?“
„Ovšem, léčí se v nich opilci a námořníci.“
„Drahý, vy jste pil?“
„Víte, že nepiji.“
Obešla stůl a pohladila ho po tváři. Maně vzal její ruku do dlaně.
„Udělejte, co je pro všechny nejlepší.“ Odmlčela se. „Pláčí námořníci rum?“
„Drahá, vy jste pila?“ Zasmála se smíchem spravedlivých.
Opakuji, nevím na čem jedou.
Jinak tohle drabble se odehrává zhruba ve stejné době jako to včerejší a v podstatě vysvětluje (no, spíš "vysvětluje"), proč Wilhelm romanticky neseděl u Alexandrova lůžka, když se Alexandr probral. Vlastně protože bagr. Potřeboval si zapřemýšlet, protože na to, že je profesí soudce, je dost nerozhodný ;). Můžete hádat, co ho tak tíží. Dále, Wilhelm se při zmínce o svatbě zamračil, protože hraběnka poněkud předbíhá. A rýpe do něj, že si Alexandra léčí pokoutně doma, místo aby ho svěřil do péče odborníkům.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Já se mu nedivim, že je mimo,
Tenny
Já se mu nedivim, že je mimo, když vezmu v úvahu, co se stalo... :(
Tak jsem zvědavá, jak se to bude dál vyvíjet. :)
Popravdě řečeno, já jsem taky
Ancient Coffee
Popravdě řečeno, já jsem taky zvědavá.
Díky za neúnavné komentování :).
pokoutní léčení mě rozesmálo
Keneu
pokoutní léčení mě rozesmálo a jestli na něčem jedou, ať na tom klidně jedou dál, je to bezva
Díky :)
Ancient Coffee
musím si nastudovat dostupnost drog v 19. století... jednou to jistě využiju.
zeptej se Sherlocka Holmese :
Keneu
zeptej se Sherlocka Holmese :)
Já jsem trubka, to mi nedošlo
Ancient Coffee
Já jsem trubka, to mi nedošlo! Ale stejně je třeba provést důkladný průzkum středoevropského terénu :).
Sarkasmus těchto dvou postav
akai
Sarkasmus těchto dvou postav je naprosto dokonalý:))
Postavy děkují (upřímně :D).
Ancient Coffee
Postavy děkují (upřímně :D).
Hlavně nenápadně! :)
Saphira
Hlavně nenápadně! :)
Křiklan style!
Ancient Coffee
Křiklan style!