To se tak jednou naši tři hrdinové setkali již na ulici a šli kus společnou cestou.
"Tak nazdar, hoši," praví Lev a odpojuje se.
"Co je, ty nejdeš k Méďovi?" diví se Jimram.
"Až jindy, dnes Scholastika vyhlásila cyklotrénink."
Jimram jde dál s Tadeášem, ale i ten jej záhy překvapí.
"Taky se loučím, jedu odzimovat zahradu. Abych se tam nemusel zašívat o víkendu," omluví se a odbočuje k domovu.
Do hospůdky dorazí Jimram sám.
"Méďo, dnes jen jedno lahvové s sebou, bez kámošů se mi tu nechce sedět."
"Hergot, to přijdu brzy na buben."
"A víš co, přidej mi flašku medoviny pro Vincencii."
"Správně, na ženu je třeba také myslet!" ozve se z kuchyně vykouknuvší Medvědice.
Když přijde jaro, tak se holt hlásí o slovo i jiné zájmy Méďových štamgastů.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
A proč taky sedět v hospodě,
mila_jj
A proč taky sedět v hospodě, když se dá sedět na zahrádce?
Ono se dá taky sedět na
Chrudoš Brkosl…
Ono se dá taky sedět na zahrádce hospody. Tímto ovšem své literární postavy k ničemu nenavádím.
Na té hospodské zahrádce se
Regi
Na té hospodské zahrádce se dá zastavit cestou na zahrádku ovocnozeleninovou v rámci cyklistického tréninku. Prostě tři v jednom. ;-)
Já nevím, proč, ale jakmile
Esclarte
Já nevím, proč, ale jakmile jsem uviděla téma a tuhle trojici k tomu, tak se mi chtělo se chechtat.
Pánové se kultivují, to je dobře. uvidíme, jak se lvovi na kole bude dařit.
Děkuji za všechny komentáře,
Chrudoš Brkosl…
Děkuji za všechny komentáře, jsem rád za kladné odezvy.
100 krásných slov dohromady.
Peggy Tail
100 krásných slov dohromady. Jako prohlížet si obrázek.
Ó děkuji.
Chrudoš Brkosl…
Ó děkuji.