Navazuje na Schůzi
Liškomágové souhlasili s Evženem, že není nad čím váhat:
Hastrman, co se tu uhnízdil, nemá nic společného se spřátelenými vodníky, kteří na trhu prodávají ryby a sem tam přijdou požádat Xénii o léčivé bylinky.
Vpadl na jejich území, vyzval je na souboj. Má ho mít.
Ten večer šli v Lysolajích spát jen obyčejní.
Čarodějové horečně roztápěli kamna, přiklápěli studny a poshledávali lýkové provazy. Lýková smyčka je to jediné, co na vodníka platí.
Slyšeli ze tmy kvákavé pochechtávání.
Sleduje je? Ví, že jsou ozbrojení? Odradí ho? Nebo jak ho vyprovokovat, aby vylezl na sucho?
Sledoval.
Odpověděl.
Noc zaduněla hukotem vzduté vody.
Příště Šplách
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
A všichni se utopí! Nééééé!
Rya
A všichni se utopí! Nééééé!
kdo ví?
Aries
kdo ví?
Hele, nestraš!
kopapaka
Hele, nestraš!
Stačí, že už nás napíná autorka :D
A dobře napíná...
a bude hůř
Aries
a bude hůř
Ježíš ten je zlej! Ale tak!
Tora
Ježíš ten je zlej! Ale tak! No tak teď jsem ale fakt napnutá jak stará guma do trenýrek! Kam tohleto povede! Kde tohleto skončí? Kdo mu dokáže zatnout tipec? Těch otázek!
těžko říct
Aries
těžko říct
Jujda, napětí stoupá.
Terda
Jujda, napětí stoupá. Normálně se bojím.
víš, že já taky?
Aries
víš, že já taky?
Provazy z lýka!
Doktor
Provazy z lýka! Protipovodňový hráze budovat měli, pitomci!
na to taky dojde, neboj
Aries
na to taky dojde, neboj
Ale jinak Ti závidím, že máš
Doktor
Ale jinak Ti závidím, že máš pro dnešek splněno, mně to dnešní téma zatím moc nerajcuje...
ani mě ne, ale náhodou na to
Aries
ani mě ne, ale náhodou na to šlo narvat, co jsem tam stejně potřebovala
Já se nebojím! Dopadne to
Aveva
tak to víš víc než já
Aries
tak to víš víc než já
Já věřím Evženovi ;o)
Aveva
taky na něj tak trochu
Aries
taky na něj tak trochu spolíhám, ale jednoduchý to nebude
Tak to z toho boli v 2002 tie
Stevko
Tak to z toho boli v 2002 tie povodne? Alebo si mýlim letopočty.
ne, tohle bylo dřív, asi tak
Aries
ne, tohle bylo dřív, asi tak v roce 1992. Lokální rozměry to tím pádem nepřekročilo
No ještě že tak. Vědět, že za
Tora
No ještě že tak. Vědět, že za ty dva metry vody ve sklepě a půl metru vody na zahradě v průjezdu může vodník, tak bych se fakt ještě zpětně znovu naštvala!
to ti úplně věřím
Aries
to ti úplně věřím
sakra, ten mě štve, zloun...
Zuzka
sakra, ten mě štve, zloun...
a jak teprve štve je
Aries
a jak teprve štve je
Fajn, už zase jsem zapomněla.
strigga
Fajn, už zase jsem zapomněla.. začínám si myslet, že na týhle povídce leží nějaký prokletí :D můžu z toho taky obvinit vodníka?
Vážně doufám, že vodníkovo lysolajské tsunami vypere jen nějakou tu kočku, a i ta že to přežije!
Vodník mi sabotuje komentíky?
Aries
Vodník mi sabotuje komentíky? Bídák, ať uschne!
To je drama! Zlynčovat
Arengil
To je drama! Zlynčovat (zlýkovat?) vodníka holt nebude jen tak...
Zlýčovat!
Aries
Zlýčovat!
Bezva, dneska mám takové
P.M.d.A.
Bezva, dneska mám takové zpoždění se čtením, že si určitě rovnou přečtu i pokráčko. Jestli mi to teda bude k něčemu dobré :-)
moc ne :-)
Aries
moc ne :-)
Mrcha mrcha vodník!
Amaranta
Mrcha mrcha vodník!
A proč byl až tak zlej?
Esclarte
A proč byl až tak zlej?
až naskočí téma vhodný na
Aries
až naskočí téma vhodný na retrospektivu, tak se to ukáže
Ty nervy, ta hrůza! Rychle
Danae
díky
Aries
díky