„…Tohle už znám,
že z mých předsevzetí je cár,
stačí milostných slůvek pár.
Jeden pohled a už lásky zvon.
Duní v mojí hlavě jak amplion!“
Alex rozrazila dveře: „Už je tam zas zavřená a huláká!“
„To si zas dneska hlavu neumyju,“ vzdychla Darja.
„Ale proč zrovna tam?“ řekla nešťastně Maruška. „Puňťa je celý nervózní. Nechce chodit ven.“
„Proč?“ podivila se Alex.
„Musí projít kolem.“
„Aha. Hele, v úterý má ten jejich spolek premiéru, to už vydržíme!“
„Až v úterý? Co si počneme? Je tam zamčená od rána do večera – proč proboha jediné místo s pořádnou akustikou musí být naše koupelna?“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To bude nějaká obecná
KattyV
To bude nějaká obecná vlastnost koupelen, řekla bych. :)
Také si to myslím...
Chrudoš Brkosl…
Také si to myslím...
Máte pravdu, já vůbec nevím,
Čarodějnice
Máte pravdu, já vůbec nevím, proč se ty tři tak diví.
S okny do světlíku, kde je
Esclarte
S okny do světlíku, kde je všechno slyšet, jako u nás v baráku, tedy rozhodně ne.
Skvělé!
Peggy
Skvělé!
Naše koupelna by tedy byla k produkci nevhodná - zpívajícího by slyšel celej panelák :-(
To skutečnému umělci nevadí,
Čarodějnice
To skutečnému umělci nevadí, právě naopak.
Já už radši nezpívám ani v
Tora
Já už radši nezpívám ani v koupelně. Děsila bych kočky.
neříkej, že by se jim to
Čarodějnice
neříkej, že by se jim to nelíbilo. Vony taky nezpívj úplně libozvučně.
Jen ve zpěvu, jen ve zpěvu
mila_jj
Jen ve zpěvu, jen ve zpěvu jsme našli sladkou úlevu!
Nebo že by ne?
Bibi určitě, ty ostatní... no
Čarodějnice
Bibi určitě, ty ostatní... no, nevím.
Prostě koupelny v nás
Tenny
Prostě koupelny v nás vyvolávají vnitřní sirény. ;)
Je to tam malé
Alešandr_Veliký
Je to tam malé
Možná potřebují víc koupelen
Killman
Možná potřebují víc koupelen :)
Holky budou muset nápaditou
Regi
Holky budou muset nápaditou rekonstrukcí zvýšit počet koupelen :-)