„Uf, to jsem ráda, že to máme za sebou, malování nesnáším!“
„Au! Komár! Má sosák přes celou hubu! Kdo nezavřel dveře?“
„Darjo, to bude dobré, zapnu odpuzovač, vždyť jsem ho koupila!“
„Bohužel jen náplň, Maruško, takže je nám naprd! Au, další! Bibi, ber pravou půlku, já beru levou! Makej!“
Prásk!
„Au, to byl hřebík!“
Plác!
„Darjo, ne! Koukej na Puňtu, jak se bojí! Au, nebij nás! Podívej, chudinka mi přepadává z klína!“
„Nemá mít komára na prdeli!“
„Darjenko!“
„Chceš být vysávaná celou noc nebo klidně spát?“
Prásk!
Plác!
Otevřou se dveře, vstoupí Alex.
„Ale děvčata… nemělo být vymalováno na bílo?“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Nechápu, co se té Alex
Regi
Nechápu, co se té Alex nelíbilo. Puntíky jsou letos v módě a červená na bílé, to je přece velmi svěží kombinace.
Že jo! Takový veselý, útulný,
mila_jj
Že jo! Takový veselý, útulný, domácký Granko hrníček. :D
Když vony byly děsně
Čarodějnice
Když vony byly děsně nepravidelný. A ani to nebyly moc puntíky, teda.
Namám rád komáry, takže
Killman
Namám rád komáry, takže soucítím.
Komáry mají rady tak akorát
Čarodějnice
Komáry mají rady tak akorát vlaštovky. Akorát si myslím, že ta láska není vzájemná.
jo komáři
Alešandr_Veliký
jo komáři
Hnusáci bzučivý, jj.
Čarodějnice
Hnusáci bzučivý, jj.
Co věta, to smích, ale závěr
Faob
Co věta, to smích, ale závěr mě dostal, neb docela dobře znám: jeden hrdinsky odpracuje a pak se podívá na původně bílé stěny a: omdlívá!
To je jenom reálný popis
Čarodějnice
To je jenom reálný popis situace. Vony už jsou takový.
Teda, to byl adrenalín.
KattyV
Teda, to byl adrenalín. Komáři jedni potforný.
Vidím, že k nim taky máš
Čarodějnice
Vidím, že k nim taky máš vyhraněný vztah.
:DDD To mi připomnělo sestru,
Lee
:DDD To mi připomnělo sestru, tu, jedva se v pokoji ozve zabzučení, chytne rapl. Mně komáři tolik nevadí, ale bylo mi řečeno, že je to proto, že jim tolik nechutnám. Super drabblátko, super pointa!
Když voni tak protivně bzučej
Čarodějnice
Když voni tak protivně bzučej...