Všem, kteří se mi nesmazatelně zapsali do duše, především Elle, která mé umělecké duši moc chybí.
Když duše se rozdělí,
začínám být v prdeli.
První osmina propadla slovům a knihám,
pro jejich krásu se na konec světa vydám.
Těm, kteří odešli patří druhá osmina,
část mě na ně bez ustání vzpomíná.
Osmina třetí nikdy mě nebolí,
v ní místo mají holky ze školy.
Čtvrtá osmina je nejvíc divoká,
improvizátoři jí padli do oka.
Pátou osminu má moje rodina,
v té moje dobré i zlé začíná.
Šestá i sedmá osmina přátelům patří,
někteří jsou jak mé sestry a bratři.
Stojí ještě za zmínku,
že mám prázdnou osminku.
Však vím, že Ty už víš,
že ji jednou naplníš.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To je krásné
Aries
To je krásné
Děkuji
cptdrake
Díky...Zase holt chvála světa v celé jeho nečekané kráse :)
Krásné. Přeju, ať se zadaří
Tora
Krásné. Přeju, ať se zadaří dle přání :)
Kachnička :)
mamut
Kachnička :)
(Protože to podstatné už napsali přede mnou - krásné)
...
gleti
moc krásné, káč káč