Následuje po http://sosaci.net/node/26755
"Shrňme si to znovu.
Jdou po vás dvě armády, takže na jih a kolem hor nemůžeš.
Jsou ti v patách a času je málo."
"Jo, a když se pokusíme projít průsmykem, není šance, aby si toho klan nevšiml, dojde k boji a bude to masakr.
Zkusit průchod dohodnout je bez šancí."
Rrakhati se zadívala kamsi za Inrittinu hlavu: "Věř mi, znám názory vůdkyně v tomhle ohledu dost dobře.
Tenhle začarovaný kruh asi nemá dobré řešení.
Ledaže ..."
"Ledaže co?"
"Jsou tu staré doly a tunely...
Ani klan neví kudy přesně vedou.
Možná lze projít pod horami.
Něco tam ale určitě číhá..."
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Jaksi mi to připomnělo dilema
PanVrchni
Jaksi mi to připomnělo dilema Společenstva prstenu před vstupem do Morie :-)
Trochu podobná situace, to
Killman
Trochu podobná situace, to ano :)
Jo, mně taky, ale už se těším
Aries
Jo, mně taky, ale už se těším, až tam vlezou!
Ony moc ne :)
Killman
Ony moc ne :)
vzhůru
gleti
vzhůru do nebezpečí a ještě dál
Tady spíše dolů ... :)
Killman
Tady spíše dolů ... :)
Ještě! Ještě!
Rya
Ještě! Ještě!
:)
Killman
:)
Nedivím se, že je to napadlo
Birute
Nedivím se, že je to napadlo jako poslední možnost. Známe hory. Pod těma vždycky něco číhá.
A ty tunely se navíc ještě
Killman
A ty tunely se navíc ještě nemusejí propojovat, takže není jisté, že se dá projít skrz ;)
Já bych jim moc přála, aby to
Tora
Já bych jim moc přála, aby to zvládly. Tak dělej něco!
To nezáleží jenom na mě :)
Killman
To nezáleží jenom na mě :)