Při pohledu do zrcadla strnul. Jeho rysy rozmazané.
„Zlobí mě oči, nebo jsi něco udělala se zrcadlem?“ houkl směrem k ženě, ale hlásky se vpíjely do sebe a vzešel z toho roztahaný, nesrozumitelný houkosten. Z kuchyně ozvěna.
Místo manželky viděl šmouhu. Podal jí zrcadlo. Skvrna se zavlnila, zabučela.
Předměty ostré, vytáčel jeden kontakt za druhým, ale vždy – slova, skutečná slova, byť divně strojová! – volané číslo neexistuje. Sluch i zrak slouží, pokud se ovšem nezblázní jen při kontaktu s živým organismem. Hmatem tvary a rysy druhého cítili.
V bačkorách vyrazili do města.
Všude pusto a prázdno, na obloze černé cákoty vran.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Houkosten!
Rya
Houkosten!
Ano, to je Myšákovo pojetí :-) Moc dobré, dost děsivé, ty vraní cákance jsou úžasný detail.
Děkuju, na ně - ty cákance -
Vinpike
Děkuju, na ně - ty cákance - taky hrd!
TO JE NAPROSTO DOKONALÉ.
Peggy Tail
TO JE NAPROSTO DOKONALÉ.
Děkuju moc, dokonalý komentář
Vinpike
Děkuju moc, dokonalý komentář!
vzhledem k nevím kolika
Aries
vzhledem k nevím kolika panákům guatemalského rumu mi to připadá velmi realistické
Mně vlastně stačí sundat si
Vinpike
Mně vlastně stačí sundat si brýle :-) Dík!
Tak si říkám jestli je to
Killman
Tak si říkám jestli je to efekt nějaké kletby, jedu anebo čeho?
To kdybych věděl!
Vinpike
To kdybych věděl!
Jde mi z toho mráz po zádech
Keneu
Jde mi z toho mráz po zádech a navíc už vím, co budu psát. Díky!
Rádo se stalo!
Vinpike
Rádo se stalo!
Naozaj znepokojivé a mrazivé!
wandrika
Naozaj znepokojivé a mrazivé!
Děkuju, to v zásadě bylo
Vinpike
Děkuju, to v zásadě bylo přáním!
Zase ta beznaděj, kdy se svět
Tora
Zase ta beznaděj, kdy se svět hroutí do sebe. To jsou obrazy, to ti povím. Umíš.
Ale já jsem jinak v zásadě
Vinpike
Ale já jsem jinak v zásadě veselá kopa! Díky.
Asi tvůj styl začínám milovat
Lejdynka
Asi tvůj styl začínám milovat. Je to úžasný.
Já zase naprosto miluju
Vinpike
Já zase naprosto miluju podobné komentáře! Dík moc.
Jejda, nějaká fatální chyba v
Regi
Jejda, nějaká fatální chyba v matrixu? A mám to brát jako černý (rozmazaný) humor?
Řekl bych černočerný... Dík!
Vinpike
Řekl bych černočerný... Dík!
To je nádherně děsivé a
Danae
Děkuji moc za nádherně milý
Vinpike
Děkuji moc za nádherně milý komentář!
Geniálně znepokojivé.
Smrtijedka
Geniálně znepokojivé.
Děkuju!
Vinpike
Děkuju!