Na tomto místě opět neděkuji autorovi tématu. Takhle mi pokazit poetiku...:-) Drabble je pro něj či pro ni.
Otče, to vy jste pozval mladé na tuto pouť?
Nikoli, mladí pozvali mne. Je úžasné, že to vymysleli.
Jistě, dnes nebývají mladí lidé takto aktivní, nemyslíte?
Řekl bych, že jim křivdíte. Znám mnoho dobrých a aktivních mladých, někteří jsou moji dobří přátelé. široce se usměje
Lovče, mohu se zeptat vás, kdo je autorem?
Můžete. pokrčí rameny a jde zkontrolovat udici, jelikož mu zrovna bere
Otče, řekl jste mu, že v CHKO (stojíme na hrázi Horního Padrťského rybníka) se pytlačit nesmí?
pokrčení rameny Víte, rybář pytlák u rybníka je tak trochu v pozici onoho příslovečného kozla. Jistě chápete, co tím myslím.
Zpět k poetice příběhu tudy.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
ale vyrovnala ses s tím moc
Arenga
ale vyrovnala ses s tím moc dobře :-)
Díky.:-)
Profesor
Díky.:-)
Mně se to zas líbí,
Aries
Mně se to zas líbí, uvěřitelně opravdový rozhovor.
(a jeden z mála, co není pojatý jako ptákovina, což je taky příjemná změna)
Děkuji. Mně v poslední době
Profesor
Děkuji. Mně v poslední době nejdou vtipy moc přes pusu, natož přes prsty, takže by se mi ptákovina povést ani nemohla. Tak jsem si holt představila, jak by asi odpověděl můj kamarád kněz.
Krásný rozhovor. Jako by se
Tora
Krásný rozhovor. Jako by se stal.
Díky..-)
Profesor
Klidně mohl. Ten kněz je má reálný předobraz.:-)
Moc se mi to líbí. A kupodivu
strigga
Moc se mi to líbí. A kupodivu z něj mám velmi podobný pocit jako z těch ostatních. :) A jsem ráda, že se mladých zastal, to věčný reptání a škatulkování mě občas taky rozčiluje.. :)
Děkuji Ti.
Profesor
Děkuji Ti.
To on tenhle kněz dělá.:-)
Myslím, že se ti i přes
Bilkis
Myslím, že se ti i přes nepoetiku bonusu podařilo tu poetiku do drabble dostat. :)
Myslíš? V tom případě děkuji.
Profesor
Myslíš? V tom případě děkuji.:-)
Hezky poetické :)
neviathiel
Hezky poetické :)
Vážně? Díky.:-)
Profesor
Vážně? Díky.:-)