„Proč nemám vlastní stůl?“
„Protože není místo.“
„A proč na tomhle aspoň není moje jméno?“
„Protože to je moje kancelář.“
„Muldere, pracujeme spolu už pět let. Nemyslíš, že to je taky moje kancelář?“
„Na dveřích je ale jenom moje jméno.“
„Muldere...“
***
„Co to je!?“
„Můj stůl.“
„Ale teď nemůžu sedět u svého!“
„Musela jsem pro něj udělat místo...“
„Scullyová!“
„Ano?“
„Ten stůl půjde pryč.“
„Ne.“
„Tohle je moje kancelář, vzpomínáš? Ty tady nerozhoduješ.“
„Kdepak... podívej se na dveře.“
„SCULLYOVÁ!“
„No dobře, stůl dám pryč. Ale budu mít jmenovku na dveřích a na stole.“
„Víš, že jsi občas na zabití, Scullyová?“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
tak to je senzační
Keneu
tak to je senzační
Děkuju :)
Saphira
Děkuju :)
Výborný!
Faob
Žádné šustění papírem, ale živě poletuje kolem uší! Jako by někdo zapisoval z nahrávky! Super!
Tak tak, to byl záměr. Jasně,
Saphira
Tak tak, to byl záměr. Jasně, stručně, úderně :) Díky!
To je výborné, pobavilo :)
galahad
To je výborné, pobavilo :)
Už som ten seriál tak dávno nevidel...
Díky, to mě těší :)
Saphira
Díky, to mě těší :)
Já už si jen pouštím občas náhodné (nebo oblíbené) díly, je to příjemná nostalgie :)
Pobavilo, pobavilo:-)
Profesor
Pobavilo, pobavilo:-)
To je dokonale reálné. :D
nettiex
To je dokonale reálné. :D