Velmi volně teoreticky navazuje na skvělé drabble se.id, které tímto intenzivně doporučuji ku přečtení zde.
Vyrazili jsme.
Byl jsem trochu nervózní, tak jsem do batohu přibral kamaráda Amundsena.
Došli jsme do městečka. Pocítil jsem potřebu kamarádské podpory.
Jenomže JE to součást programu:
Roztřeseně jsem zahlásil rozchod.
Odplížil jsem se do hospody.
Když se ozval řev, tvářil jsem se, že tam nejsem.
Voldemort se kradl z drogerie. Prodavačka za ním volala něco o konturování obličeje mejkapem.
Ježibaba mlátila koštětem prodejce domácích potřeb. Nelítalo.
Vlk nostalgicky vyl na výlohu s červeným pršipláštěm.
Otesánek...
Možná jsem neměl podceňovat Otesánkovy záznamy.
„SEŽRAL MI KRÁM!“ štkal prodavač.
„Doktoři říkaj, že mám málo železa,“ kníkl Otesánek.
Vrátil jsem se do hospody.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Jojo, tyhle terapie reálnými
Danae
Jojo, tyhle terapie reálnými zážitky, to občas bývá zážitek.
Nejvíc líto je mi vlka :)
Skvělý!
Mně je ho taky líto. Původně
Carmen
Mně je ho taky líto. Původně měl jít do zverimexu, ale rozsah je rozsah, že jo.
Díky. :))
Tak za tohle bych dal aspoň
Doktor
Tak za tohle bych dal aspoň pět kachen, kdyby to šlo. Už dlouho jsem se tak nezasmál! Tak aspoń do oblíbenejch :-)
Děkuju, to jsem ráda! :)
Carmen
Děkuju, to jsem ráda! :)
BTW další imaginární kachna
Doktor
BTW další imaginární kachna za nejlépe splněné téma :-))))
Kdepak nejlépe! Ještě jsem to
Carmen
Kdepak nejlépe! Ještě jsem to nepročetla celé, ale minimálně u se.id to bylo zpracováno dříve. :))
Fantastické! A sežranej krám!
Esclarte
Fantastické! A sežranej krám!!!
:D To je skvělý. Chudák ten..
Terda
:D To je skvělý. Chudák ten... ježiš já mám okno... pracovník
Vrátit se do hospody bylo
Eurydiké
Vrátit se do hospody bylo jediný rozumný, co se dalo dělat.
Zábavný! :-):-)
:D :D Mám slzy v očích (od
Aplír
:D :D Mám slzy v očích (od smíchu).
To je dokonalý.
:D :D Ubohý vlk! Ubohý
Zuzka
:D :D Ubohý vlk! Ubohý Voldemort!
Má málo železa! taťka věděl,
Rya
Má málo železa! taťka věděl, že tam bude STRÁDAT! :-)))
Bezvadné drabble! :-)
:D Tys to tak vystihla.
strigga
:D Tys to tak vystihla. Čistej kánon. Naprosto ho s tím rezignovaným výrazem vidím zalejzat zpátky do knajpy. :D :D :D Geniální!!
:-DDDDDD
Aries
on to chudák taky nemá jednoduchý...
Řehtám se nahlas :-)
P.M.d.A.
Řehtám se nahlas :-)
Ježiši, to nemá chybu!!! :D
Azereth
Ježiši, to nemá chybu!!! :D
Nelítalo! Málo železa!
Hippopotamie
Nelítalo! Málo železa!
To je přece úplně logické!
Super drabble :)