Vypadá to, že u Bídáka ještě chvilku zůstaneme.
Vulgarity
"Hej, Bídáku, co tam tak dlouho klohníš? Sedíme tu už hodinu a zatím nosíš jen pivo," houkl Kruege od stolu.
"Vepřový srdce," odtušil Bídák a postavil před Kruegeho další korbel.
"Samotný není zas tak dobrý," podotkl Maller.
"Přesně, chce ho vařit s parťákem," dodal Poeta.
"Ty vole, jo. Srdce a jazyk, uvařený do měkka. Kurva to by byla slast," povzdechl si Kruege a spolkl sliny.
O tři hodiny později jim pod nosem přistál tác s vařeným srdcem a jazykem.
"Jako bych ty vaše mlsný huby dávno neznal," pronesl Bídák a podal jim bochník chleba. "Křen si vykopejte na zadním dvorku."
a hele, Bídák a v dobré formě
Aries
a hele, Bídák a v dobré formě! zdravím :-)
:-)
Eillen
:-)
Přesně! Jsem teď napnutá, kdo
neviathiel
Přesně! Jsem teď napnutá, kdo z nich zvedne zadek a fakt dojde pro ten křen
no vida, paráda, to se poměli
Tora
no vida, paráda, to se poměli
oni jo. Já bych ale držela
Eillen
oni jo. Já bych ale držela hladovku a nebo měla jen suchý chléb.
Bídák ti svědčí :) A taky
Lomeril
Bídák ti svědčí :) A taky bych si na tom nepošmákla.
Asi mu dám zase chvíli šanci
Eillen
Asi mu dám zase chvíli šanci se projevovat :-)
Nojo, to je ňamka pro takový
Esclarte
Nojo, to je ňamka pro takový chlapy. A s pivem.
Pivo beru a k němu třeba
Eillen
Pivo beru a k němu třeba žebra