Předchozí: Barvy
První: Úřední záležitosti
Vkládám pro jistotu rovnou, protože jsem o víkendu už dvakrát málem zapomněla.
BJB
Roman upíjí kafe a zamyšleně zírá do popsaného papíru. Vypadá mnohem líp než celou dobu, co ho znám.
Solnická se posadí naproti mně a vezme mě na ruce. „Beru na sebe veškeré riziko.“
Tohle mě moc neuklidnilo.
Pracuji opatrně. Stejný pavouk. Stejná vlákna a smyčky. Stejné číhání.
Stejně rychlý konec.
„Je pryč. Tedy… doufám.“
„Otestuji to.“
Solnická jde ke svému profilu na nástěnce. Jde na nebezpečné pole. Jestli můj postup nefungoval, bude ji test pěkně bolet. Ani nezaváhá. Probírá se lístky. Usměje se a pohladí červený pruh vedoucí k manželce.
Pak se obrátí ke mně. „Kolik lidí dneska zvládneš odblokovat?“
Další: Únava
Hezké :)
Dede
Hezké :)
Děkuji :)
neviathiel
Děkuji :)
Jen jsem teda zvědavá, jak (a zda vůbec) budu pokračovat :-P
Milé :)
Apatyka
Milé :)
Tak tohle slovo by mě nad
neviathiel
Tak tohle slovo by mě nad vlastním drabbletem nenapadlo :-D
Jo, tohle je dobrý a
Aries
Jo, tohle je dobrý a pochopitelný a navíc pokrok, hurá
I přes šílené téma se povedl.
neviathiel
I přes šílené téma se povedl. Ale zapotila jsem se
tak přece něco
Tora
tak přece něco
Hlavní problém vyřešen, snad
neviathiel
Hlavní problém vyřešen, snad se to do konce měsíce povede rozmotat komplet :)
Pěkně se to rozmotává! Ale
Kitsune's Sun
Pěkně se to rozmotává! Ale tuším, že pár uzlíků na cestě ještě objevíme...
Dokonce i háčků :-)
neviathiel
Dokonce i háčků :-)