Nahrazuje drabble z 19.4.: Síly v pozadí
Z předchozích drabblů:
Měsíc puknul a svět zaplavila snová matérie.
Věci ožily a ovládly svět.
Klank.
Plechová konzerva zazněla o dřevěný stůl.
Učeň se na ni podíval a znechuceně obrátil oči v sloup.
"Jen jez," vybídl ho mistr zlovec a obratně, jedním pohybem otvíráku, konzervu otevřel.
"Proč máme zase fazole?" šťoural se znechucený učeň v plechovce.
"Nemusím ti to vysvětlovat, moc dobře to víš."
"Ano, nic neroste," zamručel učeň s plnou pusou.
"Tak se na to dívej trochu pozitivně," polkl sousto mistr. "Mají i své výhody."
"No a jaké tedy?"
"Jsou plné síly," usmál se mistr.
"Jenže jsem po nich spíš nafouknutý."
"Síla je síla," filosofoval mistr. "Někdo ji má v paži, jiný v pozadí."
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
fazole jsou dobrý, jen ať
Aries
fazole jsou dobrý, jen ať nefrfňá
:-DDD Že se budu chlámat
Faob
:-DDD Že se budu chlámat smíchy zrovna u postapo, tak to mě fakt nenapadlo!
No tak po takový síle zrovna
Esclarte
No tak po takový síle zrovna netoužím!