Z předchozích drabblů:
Měsíc puknul a svět zaplavila snová matérie.
Věci ožily a ovládly svět.
Po dlouhé válce jsme je však porazili.
Kapky deště dopadaly na hlavy stojících lidí i ležících zvířat.
Koňové se svíjeli v křečích, kopyty hrabali v rozbředlé hlíně.
Mužové tiše stáli a přihlíželi.
Nikdo se neodvážil promluvit.
Poslední nemocný kůň vydechl, pěna u huby ztuhla.
Někdo se nadechnul k otázce, ale nakonec nechal svá ústa mlčenlivá.
Všichni však věděli, na co by se zeptal.
Když stroje odmítli poslušnost a vzbouřili se, přišli o obživu poprvé.
Teprve pak dokázali docenit sílu a význam zvířecích pomocníků.
Když pak válku vyhráli za cenu obrovských ztrát, radost zkalila nemoc.
Co se stane, až nemoc pohltí všechna naše zvířata?
Co s námi bude?
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To je teda velice ponuré
Aries
To je teda velice ponuré
Evidentně je nic dobrého
Killman
Evidentně je nic dobrého nečeká.
To je drsné
mamut
To je drsné
:)
Jan F. Rajm
Ale je to docela aktuální.