BJB, už nějak melu z posledního.
„Všechny tyhle tiskoviny jsou dobré akorát na ono místo,“ pravila Bábi a zamávala posledním* výtiskem Komety.
„Já osobně je dávám na hýzlík,“ odvětila nepřítomně Stařenka, zatímco z laskomin na stole neomylně lovila největší kousky.
„Ale co je moc, to je příliš,“ pokračovala Bábi,„poslední dobou píšou samé nehoráznosti. Třeba tady: „Klačané v hnoji!“, co to má znamenat?“
„Ehm..,“ odkašlala si Magráta tiše, „tam stojí: „Klačané zbrojí“.“
„No dobrá,“ odfrkla si Bábi, „a co tohle? „Fekální strach?““
„Totální krach, Esme,“ zasmála se Stařenka, „jestli my ti nebudeme muset pořídit brýle!“
Kdyby pohled bodal, byla by v tu ránu děravá jako cedník.
* byl asi dva měsíce starý a bylo to na něm vidět.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Žádné bjb, super to je :). A
Rebelka
Žádné bjb, super to je :). A babi s brýlemi je parádní představa.
náhodou jsou jak živý
Aries
náhodou jsou jak živý
Náhodou paráda, a Stařenka
neviathiel
Náhodou paráda, a Stařenka může být ráda, že je naživu! :-D
dobrý je to! líbí se mi to,
Tora
dobrý je to! líbí se mi to, babi s brýlemi by byla dobrá teda
Taky se mi to líbí :)
Esti Vera
Taky se mi to líbí :)
Náhodou super. :-) Brýle by
Achája
Náhodou super. :-) Brýle by se k ní hodily, nějaké přísné!