NESOUTĚŽNÍ
Odehrává se v době, kdy se tristenolským králem stal mladičký princ Villafran. Jeho regent se rozhodl, že je třeba někam uklidit králova bratra Simeona, toho času korunního prince.
Luthomar Niman, novopečený regent tristenolského království, přelétl pohledem svého syna, ženu, ve které po letech viděl adoptivní dceru, a jejího manžela.
„Camillo, Coline, dostanete na starosti Simeona. Odvezete ho na Tirabil.“
„Vykazujete nás ode dvora?“ zvedla Camilla obočí.
„Svěřuji ti do opatrování korunního prince,“ odvětil Luthomar. „Pokud se mladému králi něco stane, Simeon je jeho dědicem.“
„A zkuste ho držet zkrátka, ať neudělá nějakou pitomost,“ dodal Ryko nezvykle vážně.
„To říká ten pravý,“ ušklíbla se Camilla.
„Tentokrát má pravdu,“ povzdechl si Luthomar. „Simeon je podobné kvítko jako Ryko, takže mi jako zkušenému otci můžeš věřit, že ti nedávám snadný úkol.“
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Inu, rošťáci rošťákům rozumí.
Faob
Inu, rošťáci rošťákům rozumí... A mají se před nimi na pozoru! Líbí, velmi plastický příklad dobré rady od (jinak) nevalného rádce!
On Ryko vypadá a občas se i
Lomeril
On Ryko vypadá a občas se i chová jako idiot, ale dva roky poměrně úspěšně řídil celé království. Takže to nebude tak hrozné.
To bude asi těžký úkol.
Killman
To bude asi těžký úkol.