Přiznám se že přesně takhle nějak jsem přišel na to, co psát. užijte si to...
„No, co! No, to! No, do! To snad né!“ skončil jsem s koktáním. „Savec! Fakt Savec! Podívej se na to!“ ječel jsem na svůj vlastní odraz ve skle na stole. „Tak no tohle peču!“ rozhodl jsem rázně. „To radši celej den poslouchat Mareše!“
Za pár minut už se klátím na židli do rytmu naprosto infantilních slov.
„Já nejsem, nejsem, nejsem vůbec svalnatej.“ prozpěvuji si zároveň s Marešem. Najednou, jako blesk z čistého nebe, mne to bací do uší!
„Řekl savec! Savec!“ ozývá se mi dokola v hlavě. „On bude největší Alfasavec v Tróji! A že má velkou konkurenci, tygry, slony.“
A pro úspěch, tady, si tu pecku můžete pustit sami :D
http://www.youtube.com/watch?v=-jXvuEIiNk4
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit