Plul v multidimenzionální lodi okolo Země a přijímal telepatické obrazy všeho, co jeho podřízení vysledovali. Lidé byli tak zvláštní! Jejich vázanost na hmotu, komunikace zvukem a především…
Několikrát si vyvolal záznamy lidí sedících, stojících i ležících, Lidí, kterak se prohlížejí v zrcátkách. Někteří měli zrcátka velká, jiní menší s různými tlačítky. Leštili je prsty, mluvili s nimi jako s přáteli a osvěcovali si jimi obličej. Jak ti je měli rádi!
Xrx se zhmotnil a jedním chapadlem přeleštil zrcátko, které mu teleportovali z pozemského odpadního boxu. Když spatřil všechen ten sliz okolo oka, musel uznat, že to má něco do sebe.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
To je kouzelné :) úplně ho
Tora
To je kouzelné :) úplně ho vidím, jak řičí radostí nad slizem kolem oka
To je k zamyšlení, jak by nás
Arenga
To je k zamyšlení, jak by nás doopravdy viděli, jak lestime zrcátka prsty :-)
Sím, já zrcátko neleštím, já
mila_jj
Sím, já zrcátko neleštím, já mám tlačítkové. Ale drabble je to geniální.
Směju se. Opravdu pobavil
KattyV
Směju se. Opravdu pobavil slizem obalený mimozemšťan.
Děkuji
Mordomor
Velmi děkuji za komentáře. Přiznám se, že inspiraci jsem získal na jedné stavbě, kde si bagrista často ve volných chvílích prohlížel svůj mobil. Jeden z jeho spolupracovníků se zeptal, co tam pořád dělá a stavbyvedoucí odpověděl, že tam má zrcátko.
Nalezeno díky výběru, parádní
Faob
Nalezeno díky výběru, parádní kousek!!!