Za bedly může můj muž, protože mě přemluvil, abych je tam nechala. Já VÍM, že je to komické!
Už nejsem dítě! Kristepane!
Milého mého mi verbíři svedli,
když v lese černém jsem sbírala bedly.
Už nejsem dítě! Kristepane!
Plod šílenství dozrál, proč zabíjet jsem chtěl?
Smrt očekává pád, a poslední povel.
Už nejsem dítě! Kristepane!
Já mnichem stát se vždycky chtěl, a rád!
Teď moje přání nikdo nechce znát.
*******************************************
Už nejsem dítě! Kristepane!
Krvavé psaní z nejmilejších dlaní
Kap-kap-kap. Rána vybělených skrání...
Už nejsem dítě! Kristepane!
Kéž mě zastřelí, kéž nemám cit a sluch!
Zohavený mrtvý, a nad ním - hejno much.
Už nejsem dítě! Kristepane!
Jak sám náš grunt mám probůh obstarat?
Kap-kap-kap znovu. Už nikdo nemá hlad.
Kap-kap-kap je jedno slovo. :)
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Vynikající! A díky za bedly ;
Rorico
Vynikající! A díky za bedly ;)
:P
Lejdynka
:P
xxx
Finde
drsné, ale kachnizující
:) To je hezký, děkuju!
Lejdynka
:) To je hezký, děkuju!
To kap-kap-kap je hrozivé,
Hippopotamie
To kap-kap-kap je hrozivé, silné.
Těžký život (a výborné drabble!)
Moc děkuju, to jsem ráda! <3
Lejdynka
Moc děkuju, to jsem ráda! <3
Kristepane...
Esclarte
Kristepane...
Pardon. Já nic, to byl pes.
Lejdynka
Pardon. Já nic, to byl pes.
Bedly jsou nejlepší!
Faob
To rozhodopádně, atmosférou až erbenovské, ale na mě zase moc složité...
Fakt? Já měla pocit, že to je
Lejdynka
Fakt? Já měla pocit, že to je docela jednoduché, to jsou věci. :) Ale děkuju!
(A mimochodem, ty máš co říkat!)
Tak... já ti nevím, jestli si
estriel
Tak... já ti nevím, jestli si to interpretuju správně anebo ještě morbidněji, než to ve skutečnosti je. Trochu mu to evokuje Havrana, obzvlášť s tím kap-kap-kap (ani nevím proč).
Já myslím, že si to
Lejdynka
Já myslím, že si to interpretuješ zcela správně - tedy co nejmorbidněji tě to napadá, protože tak to bylo myšleno. A mně to připomíná spíš Erbena, ale chápu proč Havran - refrén?
Z jakéhosi důvodu mi to
Dangerous
Z jakéhosi důvodu mi to přijde vtipný... Hm. Asi za to můžou ty bedly.
Mně bohužel taky, jako
Lejdynka
Mně bohužel taky, jako parodie. No nic :D