DMD ještě ani nezačal a já už píšu tak depresivně... Snad se to v dubnu zlepší. :-D
"Stíny přicházejí tančit, můj pane..." Stannis zaskřípal zuby, když uslyšel přibližující se Strakošův hlas.
Neměl toho šaška rád. Připomínal mu bezmoc dne, kdy ve svých čtrnácti letech stál na hradbách Bouřlivého konce a sledoval, jak loď vezoucí jeho rodiče mizí v běsnících vlnách. Strakoš byl tehdy kromě změti bublin jediný, koho moře vyvrhlo živého. I v tomto štěstí ho však neštěstí dohnalo, když jeho život vykoupila ztráta rozumu.
Kdysi geniální šašek, který měl Stannise naučit se smát, už provždy provázel svého pána jako břemeno duše. Stejně jako hořkost a křivda, ty stálé společnice. Jak ironické... Jako vše ve Stannisově životě.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
smutný. Ale povedený
Aries
smutný. Ale povedený
Jsem ráda, že se líbí a během
Eso Rimmerová
Jsem ráda, že se líbí a během DMD se mi snad podaří napsat i něco optimističtějšího. ;-)
výborné!
Arenga
výborné!
Děkuju. :-)
Eso Rimmerová
Děkuju. :-)
Kachnička
Giles Rigby
Velmi povedené
Děkuju za pochvalu i za
Eso Rimmerová
Děkuju za pochvalu i za kachničku.
Moc dobré, a to ten seriál
Rya
Moc dobré, a to ten seriál vlastně ani nemám ráda.
Je pravda, že v posledních
Eso Rimmerová
Je pravda, že v posledních letech se seriál dost zhoršil (poslední série byla vyloženě pitomá), ale možná že už od začátku to nebyl Tvůj šálek čaje. V každým případě ale děkuju za poklonu, která takhle těší o to víc. :-)
Já seriál ráda mám (a ještě
strigga
Já seriál ráda mám (a ještě radši knížky) a tohle se mi líbí moc. Ze Strakoše mám vždycky hrozně divnej pocit, jeho přítomnost na mě působí tak nějak tísnivě a tys to tady bezvadně vystihla. :)
No já vždycky lituju Stannise
Eso Rimmerová
No já vždycky lituju Stannise, je to takový smolař, kterému se nikdy nestane nic dobrého. A úplně do toho zapadá, že mu zůstal na krku Strakoš, jako by jeho život nebyl už tak dost deprimující.
Neveselý pán má neveselého
Killman
Neveselý pán má neveselého šaška. Tragédie chce společnost.