Eso
Org.: Respektujte, prosím, že komentáře si přeju pouze čtenářské.
Karetní hry se v Mordoru určitě hrají, ale na to se teď vážně necítím. Nějakou dobu jsem uvažovala o stíhačkách, jenže ty lítací potvory musejí být pekelně vzácné a drahé. Tak jinak...
,,Proč bys nemohla?“ diví se Jugháš. Nad poukázáním na očividné jen mávne rukou.
,,Samozřejmě, že s námi můžeš počítat,“ přikývne Grifit.
Snûkh vybral dobré postavení. Na kamenitém svahu porostlém roztroušenými křovinami, s výhledem do širokého údolí.
Nepřátelská jízda se blíží.
Vystřelím. Člověk v čele padá s koně. Natáhnu, zamířím na dalšího.
Jediná šipka nemine svůj cíl. Brzy zapomenu, že nestřílím ze stoje, pokleku ani lehu. Že tětivu nenatahuji nohou, ale zaháknutím za skobu, zatlučenou zboku do mých nosítek.
Nezvyklým zůstává už jen, že terče, které si v bitvě vybírám, mají stejné černé uniformy.
Ale znak Oka si z nich neodpárali.
Kdysi, nad komentáři, kterými jste poctili Živou a lítou, jsem měla dojem, že nebylo úplně srozumitelné, která postava má být tou zadanou...
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Eso je evidentní, ale marně
Aries
Eso je evidentní, ale marně se pokouším představit tu polohu, ze které střílela
No...
Sothis Blue
vsedě, přece.
a jo!
Aries
a jo!
Eso může být přenesené do
Killman
Eso může být přenesené do mnoha významů.