#novej_kánon
Obrovská hangárová vrata Jolly Jedie se ospale otevřela, Simbacca se na levém můstku zhluboka nadechl a šel na věc.
[„Tak jo, bando, startujte,“] pravil vyrovnaně, [„zatím volná formace, ale po prvním obletu chci vidět tu obrannou, co jsem vám ukazoval.“]
Jak ovšem sledoval displeje, chytil se za hlavu.
[„U Baccovy šavle, čtyřka a dvojka, větší rozestup, a pětko, zvedni to, nebo štrejchneš o...“] S hrůzou v očích zahodil headset, natáhl ruku a toho pitomce popostrčil Silou.
V tu chvíli se nicméně musel zamyslet, jestli to s tou péčí o kachňata nepřehání, učit létat je přeci jen měli spíš jejich rodiče...
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
Posílám kachnu.
Faob
A raději moc nekomentuji, bez znalosti fandomu nevím, zda jsem vše pochopil. Ale je to prostě pěkné!
Líp než Faob bych to
kytka
Líp než Faob bych to nenapsala.
Pobavilo. Posílám matku
Profesor
Pobavilo. Posílám matku kachnu.:-)
Mají na to kachňata
Kleio
Mají na to kachňata dostatečně dlouhé... nohy... křídla... vedení? :D
(^U^)
Gwen
Tady máš jednu dospělou, třeba to zvládne ona lépe. Nebo se budeš muset obléct do žlutého...