Věnováno mým bývalým oddílovým (spolu)vedoucím...
Po těch třech týdnech už nemůžete. Neuvěřitelná fyzická námaha, málo spánku, dlouhé večerní plánování her, jízdy na nákup a neustálé brebentění vykoná své. Člověk už má pomalu dost toho nekončícího utěšování nejmenších, utišování prostředních a utahování si největších. Má dost vaření na ohni, které končívá fiaskem, chození na dřevo, po němž má ruce zcela rozdrásané a ježdění pro vodu, z něhož se vrací zcela vyčerpaný.
Má chuť padnout a spát. A přesto se měsíc poté mnozí z nich vrací k brečícím, hlučícím a věčně nespokojeným dětem.
Já už mezi ně nepatřím. Přesto je obdivuji. A věřím, že svou odměnu dostanou.
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
určitě. Moc pěkné drable
Aries
určitě. Moc pěkné drable
Nepochybně dostanou :o)
Aveva
Moc pěkné drabble.
Profesor
Moc pěkné drabble.
To je hezké!
Faob
Tábory bývají velký záhul...
Já mezi ně nepatřím a ve
Erys
Já mezi ně nepatřím a ve skutečnosti jim hlavně závidím. A doufám, že se k tomu ještě někdy vrátím. Svou odměnu dostanou, určitě. Moc pěkné.
Děkuji moc všem za tak pěkné
Kumiko
Děkuji moc všem za tak pěkné komentáře.
Já je taky obdivuji :-) (ale
Rya
Já je taky obdivuji :-) (ale ve volném čase se zdržuji na co nejvíc child-unfriendly místech :-))