Znáte ty halloweenské díly seriálů, které jsou jen vyplní, klidně v nich všichni zpívají a se seriálem mají společné jen ty postavy?
Tak něco takového vás právě čeká. Jen není halloween, tohle není seriál a nikdo zpívat nebude...
Pevností Northgard se prohnala lavina nemrtvých. Veškerá šlechta už padla za oběť toho brutálního útoku a posledním útočištěm živých se stal Bídákův hostinec.
Ale i na ten už došlo...
Dveře se s námahou otevřely a vpustily dovnitř nemrtvé.
"Mozky," zahuhlali a hned se zarazili. Našli jediný vhodný zdroj potravy, ale ten byl dvoumetrový a namakaný. Možná byli nemrtví, ale rozhodně ne nezničitelní. Tenhle boj vzdali.
"Tak co bude!" zařval na ně Bídák od pípy.
Ještě jednou se rozhlédli, ale vychlastané mozky nikoho nelákaly. Takový hlad nikdo z nich ještě neměl. A pokud se mají opít, tak postaru.
"Tak asi pivo."
- Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit
to je vtipný :-)
Aries
to je vtipný :-)
Děkuji! Když už jsem musela
Eillen
Děkuji! Když už jsem musela použít zombie, tak jsem se pokusila alespoň o humor. Jsem ráda, že se mi to asi povedlo.
To měla být odpověď na horní komentář. Nějak jsem to potento...
Dobrý nápad. I drabble :-)
Tora
Dobrý nápad. I drabble :-)
Děkuji :-)
Eillen
Děkuji :-)
Náhodou! :D Já bych řekla, že
Bilkis
Náhodou! :D Já bych řekla, že jsou sice děsní notorici, ale mozek na sra*ku ještě nemají.
na sra*ku ještě ne, ale i tak
Eillen
na sra*ku ještě ne, ale i tak už je to nepoživatelné...
:D ten konec, to mě rozesmálo
strigga
:D ten konec, to mě rozesmálo!
to jsem ráda :-)
Eillen
to jsem ráda :-)
Chjo, pardon. Metro.
strigga
Chjo, pardon. Metro.
Cheche, paráda!
Esclarte
Cheche, paráda!
Ještěže z jediného zdroje potravy jde strach.
Děkuji! :-)
Eillen
Děkuji! :-)
A Hory se jen tak nevzdám. Nějak jsem si ho oblíbila :-)
Mně se taky líbí.
Esclarte
Mně se taky líbí.
Vtipný :o)
Aveva
Děkuji.
Eillen
Děkuji.
Ten konec to ovšem zabil. :D
Tenny
Ten konec to ovšem zabil. :D Skvělý!
Díky!
Eillen
Díky!